More
  Strona głównaAktualnościTrener Fogo Unii Leszno: „Piotr Pawlicki nie czuł się komfortowo”

  Trener Fogo Unii Leszno: „Piotr Pawlicki nie czuł się komfortowo”

  -

  Wielu kibiców zaskoczyła decyzja o zmianie kapitana drużyny w Fogo Unii Leszno. Piotr Pawlicki przekazał kapitańska opaskę Januszowi Kołodziejowi.

  Piotr Pawlicki nie czuł się komfortowo w roli kapitana i chciał swoją funkcję komuś oddać. Wydaje mi się, że jego naturalnym następcą powinien być Janusz Kołodziej. Najdłużej jeździ w Unii, ma duże doświadczenie i jest bardzo lubiany przez zawodników. Myślę, że będzie świetnie pełnił swoją rolę i we Wrocławiu już pokazał, że jako kapitan pociągnął tę drużynę – przekazał trener Piotr Baron, który był gościem Magazynu Żużlowego w TV Canal+.

  Czytaj więcej  Dzisiaj poznamy werdykt w sprawie Częstochowy. Będzie walkower?
  Piotr Pawlicki Janusz Kołodziej
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Piotr Pawlicki przekazał opaskę kapitana Januszowi Kołodziejowi

  Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

  Pawlicki był kapitanem drużyny przez wiele lat, zastępując w tej roli Damiana Balińskiego. „Piter” w ostatnim czasie jednak coraz bardziej odczuwał dyskomfort, wiedząc że funkcja kapitana powinna stanowić przykład dla kolegów i być dla nich również pewnego rodzaju wsparciem. Pawlicki zawsze dbał o atmosferę w zespole i pod tym względem nic się nie zmieniło, ale gorzej że w ostatnim czasie nie mógł być przykładem dobrze punktującego zawodnika. Tak było w ubiegłym sezonie i początek tegorocznych rozgrywek także pozostawia do życzenia.

  Reklama

  Janusz Kołodziej jest jednym z ulubieńców leszczyńskich kibiców. Lubiany jest także przez kolegów z drużyny.

  Reklama
  Poprzedni artykułBartłomiej Kowalski pod lupą
  Następny artykułOto bohater kolejki
  - Advertisment -

  Must Read

  Jason Doyle ostro nawrzucał Patrykowi Dudkowi

  Do spięcia pomiędzy nimi doszło na zawodach w Toruniu, kończących zmagania o medale indywidualnych mistrzostw świata. Jeden i drugi pożegnali się ze Speedway Grand...