Strona główna Aktualności Trener jest realistą

Trener jest realistą

-

Trener Marek Cieślak z forBet Włókniarza Częstochowa przed dzisiejszym półfinałowym meczem rewanżowym o DMP w Lesznie, nie owija w bawełnę i realnie ocenia szanse swojej drużyny.

Reklama

– Za dużo straciliśmy punktów w pierwszym meczu. Jestem realistą, a nie wariatem i wiem, że będzie bardzo ciężko. Chcielibyśmy pojechać dobre zawody, powalczyć, żeby morale zespołu pozwoliło nam pomóc w walce o brązowy medal. Miejsce na podium będzie sukcesem – twierdzi Marek Cieślak.

[bsa_pro_ad_space id=19,20,27]

Dzisiaj w Wielkopolsce aż trzy mecze – w Ostrowie Wlkp, Poznaniu i Lesznie. W Ostrowie o g. 14.30 rozpocznie sie finał NICE 1.Ligi Żużlowej (Ostrów Wlkp – Rybnik). Godzinę później na poznańskim Golęcinie miejscowe Skorpiony zainaugurują finałowa batalię o miejsce w I lidze. Ich przeciwnikiem będzie bydgoska Polonia. W Lesznie mecz Byków z Lwami rozpocznie się o 16.30.

Ale najciekawiej zapowiada się dzisiaj spotkanie półfinałowe play off we Wrocławiu. Wieczorem Betard Sparta jeździ z Stelmet Falubazem Zielona Góra. Goście wygrali pierwszy mecz różnicą 6 pkt. Obie drużyny zapowiadają walkę, determinację i widowisko na najwyższym światowym poziomie. Trzymamy za słowo

Reklama

Must Read

Adrian Miedziński na pewno dostanie propozycję kontraktu

Adrian Miedziński nie będzie zawodnikiem Apatora Toruń. Taką decyzję podjął macierzysty klub "Miedziaka" z grodu Kopernika i jak mówi sam zawodnik: co zrobić, życie...