More
  Strona głównaAktualnościTrener Piotr Żyto atakuje na FB Piotra Pawlickiego: "nóż mi się w...

  Trener Piotr Żyto atakuje na FB Piotra Pawlickiego: „nóż mi się w kieszeni otwiera”

  -

  Trener RM Solar Falubaz Zielona Góra Piotr Żyto obejrzał telewizyjne powtórki w magazynie Żużlowym TV nSport+ i zabrał głos. Na Facebooku napisał, co myśli o decyzji sędziego i zachowaniu Piotra Pawlickiego, gdy kapitan leszczyńskich Byków miał wypadek w półfinałowym meczu play off w Zielonej Górze.

  Trener Piotr Żyto zaatakował Piotra Pawlickiego (fot. Archiwum)

  – Jak oglądam magazyn żużlowy to mi się nóż w kieszeni otwiera. Pewnie znowu dostanę karę, ale już nie wytrzymałem. Jak Patryk (Dudek – dop.red.) się nie przewrócił to wszystko ok, a Pawlicki staje się po prostu Pedersenem polskiego żużla. To już 3 jego taki upadek. Z Lambertem, potem z Doylem i teraz z Vaculikiem. Może czas z tym skończyć – napisał trener Piotr Żyto.

  Chodzi o podobne zdarzenia na torze. Z tą różnicą, że Piotr Pawlicki upadł na tor i atakujący go Martin Vaculik został wykluczony. W bliźniaczo podobnej sytuacji, Patryk Dudek utrzymał się na motocyklu i tylko dlatego, sędzia nie zareagował.

  Czytaj więcej  Hampel się zdenerwował i uderzył Pedersena

  Piotr Żyto przypomniał Pawlickiemu dwa inne podobne zdarzenia z udziałem Lamberta i Doyle’a i nazwał kapitana leszczyńskich Byków „Pedersenem polskiego żużla”.

  fot. Archiwum

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jason Doyle ostro nawrzucał Patrykowi Dudkowi

  Do spięcia pomiędzy nimi doszło na zawodach w Toruniu, kończących zmagania o medale indywidualnych mistrzostw świata. Jeden i drugi pożegnali się ze Speedway Grand...