Strona głównaAktualnościTym razem kibicom... bijemy brawa!

Tym razem kibicom… bijemy brawa! [GALERIA]

-

Wielkopolskie derby, czyli mecz rawickich Niedźwiadków z poznańskimi Skorpionami był jednostronny, więc niewiele mu poświęcimy miejsca. Na o wiele większa uwagę tym razem zasłużyli kibice, którzy dali przykład jak kibicować.

Drugoligowe derby Wielkopolski zakończyły się wygraną gospodarzy, czyli Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz nad SpecHouse PSŻ Poznań 50:40. Goście z Poznania dopiero w drugiej części zawodów zaczęli odrabiać straty, gdy wynik spotkania był już przesądzony.

Czytaj więcej  Sąd aresztował byłego żużlowca

Do Rawicza przyjechała mocna grupa fanów z Golęcina i przez cały mecz głośno wspierali swoich ulubieńców, nawet w momentach, gdy przegrywali biegi. Co ważne i godne pochwalenia, to przez całe zawody słychać było doping fanów Kolejarza i PSŻ: „Wiel-ko-polska, za-wsze- razem!”. Fani bawili się świetnie, chociaż więcej powodów do radości mieli miejscowi, których drużyna dzięki wygranej umocniła się w czołówce tabeli.

Reklama

Zobaczcie na zdjęciach, jak bawili się, razem dopingowali i wzajemnie wspierali, kibice na „Florku” podczas derbów z udziałem Niedźwiadków i Skorpionów.

Galeria fot. Magazyn Żużel/Mariusz Cwojda

Reklama
- Advertisment -

Must Read

Po bolesnym laniu pomoże „Diabłom”?

Niemiecki pierwszoligowiec z Landshut przegrał w Gnieźnie różnicą aż 14 punktów. Dotkliwa porażka zabolała. Jak się okazało, był to ostatni dzwonek na ratowanie sytuacji....