Strona główna Aktualności Tym razem kibicom... bijemy brawa!

Tym razem kibicom… bijemy brawa! [GALERIA]

-

Wielkopolskie derby, czyli mecz rawickich Niedźwiadków z poznańskimi Skorpionami był jednostronny, więc niewiele mu poświęcimy miejsca. Na o wiele większa uwagę tym razem zasłużyli kibice, którzy dali przykład jak kibicować.

Drugoligowe derby Wielkopolski zakończyły się wygraną gospodarzy, czyli Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz nad SpecHouse PSŻ Poznań 50:40. Goście z Poznania dopiero w drugiej części zawodów zaczęli odrabiać straty, gdy wynik spotkania był już przesądzony.

Czytaj więcej  A jednak Jaskółki z Tarnowa latają wysoko

Do Rawicza przyjechała mocna grupa fanów z Golęcina i przez cały mecz głośno wspierali swoich ulubieńców, nawet w momentach, gdy przegrywali biegi. Co ważne i godne pochwalenia, to przez całe zawody słychać było doping fanów Kolejarza i PSŻ: “Wiel-ko-polska, za-wsze- razem!”. Fani bawili się świetnie, chociaż więcej powodów do radości mieli miejscowi, których drużyna dzięki wygranej umocniła się w czołówce tabeli.

Reklama

Zobaczcie na zdjęciach, jak bawili się, razem dopingowali i wzajemnie wspierali, kibice na “Florku” podczas derbów z udziałem Niedźwiadków i Skorpionów.

Galeria fot. Magazyn Żużel/Mariusz Cwojda

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

Osłabiony GKM przyjeżdża do Leszna

W Lesznie bardziej żyją karami, jakie spadły na trenera Piotra Barona i toromistrza Jana Chorosia (pokłosie przygotowania toru na Fogo Unia - Betard Sparta),...