Strona główna Aktualności U Cieślaka nie ma ziewania

U Cieślaka nie ma ziewania

-

Drużyna z Rybnika po spadku z ekstraligi znalazła się wśród faworytów eWinner 1. ligi. Nowy trener zespołu Marek Cieślak zapowiada walkę o awans i podkręca tempo przygotowań drużyny do ligowego sezonu. Cieślak obiecuje, że jego podopieczni będą optymalnie przygotowani do rozgrywek.

Reklama

W Rybniku śmieją się, że u Cieślaka “nie ma ziewania”. Najlepiej o tym przekonali się zawodnicy, którzy intensywnie trenują. Były selekcjoner reprezentacji Polski będzie miał okazje sprawdzić formę swoich podopiecznych w meczach sparingowych.

Czytaj więcej  Pomysł na kryzys: zdjęcie zamiast obecności

– Szybki wyjazd na tor i praca nad spasowaniem się z domowym owalem, a także prawdopodobnie sześć meczów sparingowych – mówi trener Marek Cieślak o przygotowaniach ROW.

Zawodnicy ROW-u intensywnie trenują (fot. Magazyn Żużel)

Rybniczanie przygotowują terminarz sparingów. Cieślak sprawdzi gotowość zawodników do ligi w meczach kontrolnych. Gotowość rywalizacji z “Rekinami” zgłosili m. in. Motor Lublin i PSŻ Poznań.

Czytaj więcej  Unia vs Stal: gorzowianie potwierdzili beznadziejną formę

– Rozmawiam jeszcze z kolejnymi kandydatami, zobaczymy czy wszystkie spotkania uda się odjechać. Klubu czekają z podejmowaniem w temacie sparingów i analizują aktualną sytuację epidemiologiczną, biorąc pod uwagę nowe wytyczne dotyczące reżimu sanitarnego. Kto wie, czy będzie w ogóle zgoda na rozegranie sparingów. Zobaczymy, jak za miesiąc będzie wyglądała sytuacja w kraju.

-Tak czy siak, chciałbym jak najszybciej wyjechać na tor. Nawet jeśli nie uda nam się pojechać takiej ilości sparingów, jaką sobie zaplanowałem, to zawsze można zorganizować jakiś turniej. Przed sezonem nie brakuje zawodników z innych klubów, którzy szukają okazji do trenowania – kończy Marek Cieślak.

Reklama


Must Read

Jason Doyle dojechał i zaczęli zgrupowanie

Zamiast Hiszpanii jest kurort wypoczynkowy w Boszkowie koło Leszna. Tam właśnie drużynowy mistrz Polski zorganizował swoją bazę na krótki integracyjno-treningowy rekonesans w ramach przygotowań...