Strona główna Aktualności Uderz w stół, a... Włókniarz się odezwie

Uderz w stół, a… Włókniarz się odezwie

-

Reklama

Działacze Stainer Unii Kolejarza Rawicz mieli nadzieję, że Luke Becker przedłuży z nimi kontrakty. Amerykanin się do nich nie odezwał. Nie mają z nim kontaktu. Gdy rawiczanie upublicznili temat, wyszło szydło z worka. Niespodzianka i zaskoczenie.

Czytaj więcej  Gdzie jest "Luk"?


ForBet Włókniarz Częstochowa ogłosił, że tuż przez zamknięciem okienka transferowego, podpisał kontrakt z Beckerem. Umowa ma charakter “warszawski”, wiec Amerykanin prawdopodobnie będzie musiał znaleźć sobie pracodawcę. Możemy się tylko domyślać, że propozycja współpracy, którą dostał z Rawicza nie była satysfakcjonująca. Bo jak inaczej wytłumaczyć zaistniałą sytuację i milczenie ze strony Beckera?

Jeśli Becker nie jest potrzebny Włókniarzowi (kontrakt warszawski), to prawdopodobnie żużlowiec poprosił prezesa Michała Świącika o pomoc. Sternik klubu spod Jasnej Góry pomógł chłopakowi. W Rawiczu o umowie Beckera z Włókniarzem dowiedzieli się z mediów.

Poprzedni artykułGdzie jest “Luk”?
Następny artykułŻużlowcy kibicują piłkarzom

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Stal Gorzów ściąga posiłki. Włókniarz powinien się bać?

Dzisiaj na treningu Moje Bermudy Stal Gorzów ma przywitać świeżo zakontraktowanego Jacka Holdera. Outsider ligowej tabeli pozyskał go z Apatora Toruń, wykorzystując regulaminową nowość...