More
  Strona głównaAktualnościUnia Leszno rusza z przygotowaniami do sezonu 2023

  Unia Leszno rusza z przygotowaniami do sezonu 2023

  -

  Autor zdjęcia:Jakub Schwarz

  Przy ul. Strzeleckiej w Lesznie było gwarno, dużo działo się – zdjęcia, nagrania wideo, wywiady. Wszystko na potrzeby klubowych social mediów. Bohaterami byli krajowi zawodnicy Byków oraz trener Piotra Baron.

  Sztab szkoleniowy Byków na spotkaniu przedstawił szczegółowy plan przygotowań do sezonu. Kadra biało-niebieskich spotka się 28 listopada. Na 5 grudnia zaplanowano badania wydolnościowe. Drużyna od 28 listopada będzie regularnie trenować. Zajęcia ogólnorozwojowe i sprawnościowe oraz poprawiające kondycję i wytrzymałość, poprowadzi trener Michał Turyński.

  Czytaj więcej  Nicolai Klindt: „To dla mnie gorzka pigułka”
  Fogo Unia Leszno
  (fot. Jakub Schwarz) W Fogo Unii Leszno zdjęcia, nagrania wideo, wywiady. Wszystko na potrzeby klubowych social mediów

  Kadra zostanie podzielona na dwie grupy – pierwszy zespół oraz szkółka. Indywidualnie do sezonu przygotowują się Australijczycy. Jaimon Lidsey i Chris Holder przebywają w ojczyźnie i do Polski zawitają z początkiem wiosny.

  Czytaj więcej  Jakub Miśkowiak nadal jest w kadrze tego mało komu znanego klubu. Odsłaniamy niecodzienne kulisy zdobycia przez niego licencji Ż

  Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

  – W lutym wybieramy się na obóz do Hiszpanii. Tradycyjnie wzorem lat ubiegłych pojedziemy na południe, w okolice Barcelony, tam będziemy trenować na motocrossie, na rowerach i kontynuować zajęcia w siłowni – informuje trener Piotra Baron.

  Reklama

  Zagraniczne zgrupowanie Byków zaplanowano w dniach 17 lutego do 28 lutego. Po powrocie do kraju będą kontynuowane treningi i przygotowania do zajęć na torze oraz do pierwszych sparingów. Dzisiaj trudno zaplanować, kiedy leszczynianie wyjadą na tor.

  – Wszystko zależy od pogody. Chcielibyśmy jak najprędzej, ale decydująca będzie aura – zaznacza trener Baron.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Sprawca pobicia ma postawione zarzuty i zakaz zbliżania się

  Środowiskiem żużlowym wstrząsnęła sprawa pobicia trenera Romana Jankowskiego z Fogo Unii Leszno. Sprawca został zatrzymany. Napastnik usłyszał zarzuty spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu oraz...