Strona główna Aktualności Unia Leszno: wiadomo kto wejdzie na trybuny 19 czerwca

Unia Leszno: wiadomo kto wejdzie na trybuny 19 czerwca

-

Klub ustalił zasady, ale wciąż nie wiemy, czy od 19 czerwca kibice będą mogli zasiąść na trybunach. Jeśli stadiony pozostaną zamknięte, to Unia Leszno zorganizuje sprzedaż wirtualnych biletów.

W przypadku przymusu organizacji meczu bez udziału publiczności leszczyński klub dnia 17 czerwca przed meczem rozpocznie sprzedaż wirtualnych biletów na mecz ze Spartą Wrocław. Klub nie podał jeszcze oficjalnej ceny wejściówek, ale poinformował, że będzie je można nabyć za symboliczną kwotę.

Jeśli nie będzie zgody na udział publiczności, Unia Leszno rozpocznie sprzedaż wirtualnych biletów (fot. Magazyn Żużel)

 

Dodatkowo kibice, którzy zrezygnowali ze zwrotu środków za karnety lub przenieśli całoroczną wejściówkę na przyszły rok, będą mogli pobrać wirtualny program meczowy.

Jeśli natomiast mecz ze Spartą Wrocław odbędzie się z udziałem kibiców, to klub wpuści na trybuny osoby w następującej kolejności:

1. Na stadion będą mogli wejść kibice posiadający karnet na sezon 2020 ( jednocześnie są to osoby, które zrezygnowały ze zwrotu środków )

2. Następnie na stadion wejdą fani, którzy przenieśli karnet na sezon 2021

3. Na samym końcu klub uruchomi sprzedaż wejściówek przez internet dla pozostałych kibiców.

Przypomnijmy, że oprócz zakupu wirtualnych biletów można również wesprzeć leszczyński klub, wpłacając pieniądze na zbiórkę na portalu zrzutka.pl organizowaną przez kibiców 17-krotnego mistrza Polski.

Reklama


Must Read

Mówi, że gorzej już być nie może

- Nie nazwałbym tego pechem. Wypadki w tym sporcie są na porządku dziennym i każdy uprawiający speedway musi liczyć się z niebezpieczeństwem - mówi...