More
  Strona głównaAktualnościW Gorzowie mają kandydata w miejsce kontuzjowanego Jasińskiego

  W Gorzowie mają kandydata w miejsce kontuzjowanego Jasińskiego

  -

  Dwa mecze pozostały do zakończenia rundy zasadniczej i Moje Bermudy Stal Gorzów ma kłopoty kadrowe. W niedzielnym meczu z Betard Spartą Wrocław zabraknie Szymona Woźniaka i Radosława Jasińskiego.

  Jasiński miał wypadek w eliminacjach mistrzostw Polski juniorów w jeździe parami w Gdańsku. Gorzowianin złamał obojczyk i poddał się leczeniu. Wypadek zaliczył również Szymon Woźniak. Do kolizji doszło w meczu ligi szwedzkiej. Po szczegółowych badaniach, jakie przeprowadzono po powrocie do Polski, okazało się że były indywidualny mistrz kraju nie wystartuje w niedzielę. Pod broń został postawiony Marcus Birkemose, który w tym sezonie nie błyszczy. Dla młodego Duńczyka to będzie kolejna okazja do zaprezentowania się na polskich torach. Czy ją wykorzysta?

  Reklama

  Gorzowianie maja problem z juniorami, bo oprócz Jasińskiego pauzuje również kontuzjowany Kamil Nowacki. Sternicy Stali po wypadku Jasińskiego zaczęli rozglądać się za następcą, nawet inwestując w wypożyczenie zawodnika z innego klubu. Pojawił się pomysł sprowadzenia Bartłomieja Kowalskiego z Eltrox Włókniarza Częstochowa, ale na razie częstochowski klub nie podjął decyzji. Kowalski startuje również w drugoligowym OK Bedmet Kolejarzu Opole. Problemem mogą być terminy zawodów, gdyż opolanie bardzo liczą na Kowalskiego w play off 2.ligi. Gdyby junior miał trafić do Gorzowa, to wystąpi kolizja terminów meczów Kolejarza Opole w 2.lidze i Moje Bermudy Stali Gorzów w PGE Ekstralidze.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jakub Miśkowiak nadal jest w kadrze tego mało komu znanego klubu....

  Śląsk Świętochłowice nie jest jedynym klubem w Polsce, który nie startuje w ligowych rozgrywkach, a posiada swoich zawodników. WKM Wschowa jest klubem macierzystym Jakuba...