Strona główna Aktualności W Lesznie to nie działa

W Lesznie to nie działa

-

W Lesznie trwają przygotowania do niedzielnego meczu półfinałowego play off drużynowych mistrzostw Polski, w którym miejscowa Fogo Unia zmierzy się z RM Solar Falubazem Zielona Góra.

W Lesznie na kilku ostatnich meczach testowano projekt z wdrożeniem podnośników hydraulicznych, który cieszył się powodzeniem w Lublinie. Na meczach Motoru kibice wynajmowali podnośniki na potęgę i z wysokości oglądali zawody.

W Lublinie takich urządzeń było mnóstwo, w Lesznie się nie przyjął ten sposób oglądania meczów (fot. Magazyn Żużel)

W Lesznie przy stadionie stanęły dwa, trzy podnośniki, należące do jednej z kościańskich firm. Hostessy reklamowały i zapraszały do oglądania zawodów z wysokości. Jak się okazało, bez powodzenia. Leszczynianie woleli pójść na stadion lub zrezygnować z zawodów.

Czytaj więcej  Gdzie są kibice Unii Leszno? (FILM)

Lubelski patent nie przyjął się w Lesznie. Tym bardziej, że na meczach mistrza Polski bilety były dostępne w sprzedaży. Co innego w Lublinie, gdzie z nabyciem wejściówek było gorzej, gdyż rozchodziły się w ekspresowym tempie.

Czytaj więcej  Kibice Motoru: Było ich słychać na całym stadionie

W Lesznie na niedzielny mecz półfinałowy z Falubazem, bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży internetowej i w punkcie w Galerii Leszno.

Reklama

Inna sprawa, że mecz otrzymał status zagrożonego z powodu niekorzystnych prognoz na niedzielę. Meteorolodzy zapowiadają deszczowe popołudnie. Bądźmy dobrej myśli i z nadzieją w niedziele będziemy wypatrywać słoneczka.

Reklama


Musisz przeczytać

Grigorij Łaguta: jesteśmy wyrzutkami

Grigorij Łaguta poruszył w mediach społecznościowych temat rosyjskiej federacji. Starszy z braci Łagutów twierdzi, że żużlowcy reprezentujący Rosję są wyrzutkami i nie mają żadnego...

Patryk Dudek przestał jeździć