More
  Strona głównaAktualnościW Toruniu mają przecieki i już wiedzą, że Rosjanie wrócą na tor?

  W Toruniu mają przecieki i już wiedzą, że Rosjanie wrócą na tor?

  -

  Muszą mieć przecieki w Toruniu, coś wiedzieć. W przeciwnym razie przedstawiciel rady nadzorczej Apatora Toruń Adam Krużyński nie wygłaszałby przecież publicznie zapowiedzi o powrocie na polskie tory Emila Sajfutdinowa. Czy Polski Związek Motorowy przywróci do startów w naszym kraju objętych sankcjami Rosjan? W tym w pierwszej kolejności tych z polskim paszportem.

  – Wierzymy i jesteśmy pewni, że Emil będzie częścią naszej drużyny. W oparciu o to mogliśmy budować całą koncepcję naszego składu. Chciałbym uspokoić kibiców – jesteśmy przekonani, że w przyszłym sezonie będziemy mieli w składzie Emila Sajfutdinowa jako jednego z liderów – zdradził Adam Krużyński.

  Reklama

  Sajfutdinow nawet jeśli nie może startować pomaga zawodnikom toruńskiej drużyny. Ale ostatnio trochę jakby zniechęcony sytuacją zaczyna zastanawiać się, co dalej? Sajfutdinow nie wyklucza zakończenia kariery. Wtedy, gdyby sankcje nałożone na rosyjskich żużlowców miały obowiązywać także w 2023 roku. Powrót Rosjan na polskie tory na pewno znacząco zmieniłby układ sił w PGE Ekstralidze.

  Reklama

  3 KOMENTARZE

  1. Wyjazd z onucami, onucami są i będą. Polskie paszporty wyłącznie służyły dla wygody podróżowania po UE a licencje mieli ruskie.i czuli się ruskimi onucami. Zresztą to zawsze podkreślali a Sajfutdinow nawet listy do putina pisał.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Francis Gusts nie boi się powtórki blamażu, a Andrzej Lebedevs marzy...

  FIM ogłosiło niedawno listę miast - gospodarzy cyklu Speedway Grand Prix. Siódmą rundę cyklu zorganizują Łotysze na stadionie w Rydze. Pytamy Andrzeja Lebedevsa i...