Strona główna Aktualności W Zielonej Górze wymiana „uprzejmości”

W Zielonej Górze wymiana „uprzejmości”

-

Niedawno kierownik drużyny z Zielonej Góry rozstał się z klubem i Falubaz chyba jakoś nie ma szczęścia do do rozstań ze swoimi pracownikami i współpracownikami. Wcześnie z Falubazem zakończył współpracę trener młodzieży Aleksander Janas.

“Zielonogórski Klub Żużlowy SSA informuje, że trener Aleksander Janas zrezygnował z prowadzenia zielonogórskiej szkółki żużlowej” – brzmiał komunikat wydany przez Falubaz.

Czytaj więcej  Do tanga trzeba dwojga: Krzysztof Cugowski i żużel

 

Janas był trenerem nie tylko adeptów w szkółce, ale pracował również z juniorami, na co sam zwrócił uwagę.

– Odpowiadam znajomym, że w Falubazie byłem trenerem juniorów i adeptów, a nie tylko adeptów – jak to błędnie podano w oświadczeniu Falubazu” – napisał trener Aleksander Janas w mediach społecznościowych.

Długo nie trwało i w komentarzach znalazł się wpis Tomasza Walczaka, byłego kierownika Falubazu.

Reklama

– Olku, byłeś nie tylko trenerem adeptów i juniorów ale również pedagogiem, mentorem i ojcem sukcesów chłopaków. Dziękuję – napisał Tomasz Walczak.

Czytaj więcej  2. liga żużlowa: historyczne spotkanie na niemieckiej ziemi

Do pracy z młodzieżą w Falubazie kilkanaście dni temu włączył się Marek Hućko, natomiast miejsce kierownika drużyny zajął Marek Mróz.

Niech już zacznie się liga i prawdziwe ściganie na żużlu.

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

W Łodzi będzie trzęsienie ziemi?

Rozmowa z Norbertem Kościuchem – zawodnikiem Orła ŁódźSukcesu w Łodzi nie było. Może być trzęsienie ziemi…Może tak być. Naprawdę może tak być. Znając prezesa...