More
  Strona głównaAktualnościWarsztat kapitana Unii Leszno właśnie stał się inteligentny dzięki Yale

  Warsztat kapitana Unii Leszno właśnie stał się inteligentny dzięki Yale

  -

  Yale, światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych jest tegorocznym sponsorem klubu Fogo Unia Leszno. Marka wspiera jego zawodników w 2022 sezonie PGE Ekstraligi, równocześnie będąc eksponowana podczas wszystkich meczów sezonu na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie.

  W ramach współpracy, Yale zaoferowało swoje produkty kapitanowi klubu. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom od Yale, sprzęt Janusza Kołodzieja jest w pełni bezpieczny, a jego warsztat zasłużył na miano smart!

  Najwięcej zmian wprowadził inteligentny zamek, Yale Linus® Smart Lock. Zamek umożliwia bezkluczykowy dostęp do domu lub w tym przypadku, warsztatu. Do tego pozwala na zaryglowanie lub odryglowanie drzwi, bez względu na to, gdzie akurat się znajdujemy. Można nim sterować z poziomu aplikacji mobilnej Yale Access i w każdej chwili sprawdzić, kto uzyskał dostęp, i kiedy to zrobił.

  W sytuacji gdy ktoś inny, prócz samego właściciela, musi uzyskać dostęp do naszej nieruchomości, Linus® pozwoli na przydzielenie wirtualnych kluczy na parę minut, dni lub godzin. Niezależnie od tego, czy do domu musimy wpuścić dzieci wracające ze szkoły, sprzątaczkę czy opiekuna osób starszych, dostęp może być monitorowany przez aplikację. Do aktywacji funkcji zdalnych potrzebny będzie jedynie inteligentny mostek, Connect Wi-Fi Bridge, od Yale.

  Dzięki integracji z czołowymi asystentami głosowymi jak na przykład Google Assistant lub Amazon Alexa, a także współpracą z producentem inteligentnego oświetlenia domowego, Philips Hue, Linus® Smart Lock można połączyć z nowymi urządzeniami, co pozwala na aktywację dodatkowych funkcji i stworzenie spersonalizowanego systemu domowego bezpieczeństwa.

  Czterokrotny Indywidualny Mistrz Polski na żużlu i kapitan drużyny Unia Leszno, regularnie używa inteligentnych rozwiązań od firmy Yale: „Kiedy przygotowuję swój sprzęt do wyścigu, muszę wiedzieć, że wszystko będzie niezawodne i zapewni mi bezpieczeństwo. Dlatego dostęp do mojego warsztatu mają tylko osoby, którym ufam. Dzięki współpracy z Yale i ich Linus® Smart Lock mogę mieć pewność, że wszystko jest bezpieczne, a ja mogę skupić się na wygrywaniu meczów’’ – mówi Janusz Kołodziej.

  Kliknij TUTAJ, aby zobaczyć jak produkty od Yale pomagają zabezpieczyć warsztat zawodnika.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Wymowne statystyki Unii Leszno

  Gdy Fogo Unia Leszno zaczynała sezon od czterech zwycięstw, to kibice tego klubu przecierali oczy ze zdumienia. Później Byki długo utrzymywały miejsce na podium....