Strona główna Aktualności Wiadomo którzy żużlowcy wejdą do klatki na gali MMA VIP

Wiadomo którzy żużlowcy wejdą do klatki na gali MMA VIP

-

Marcin Najman, organizator i gospodarz gali MMA VIP, ogłosił nazwiska żużlowców, którzy 13 lutego wejdą do oktagonu.

Edward Mazur zmierzy się z Dominikiem Tymanem. Jeśli ktoś oczekiwał pojedynku Nickiego Pedersena z Matejem Zagarem, albo Piotra Pawlickiego z Bartoszem Zmarzlikiem, to jeszcze nie teraz.

fot. Materiały prasowe

Mazur to żużlowiec po przejściach. Wychowanek Unii Tarnów dwa lata temu miał ważny kontrakt z Wilkami Krosno. Zdarzenie z parku maszyn (zaatakował jednego z działaczy), mające w tle zabarwienie finansowe, spowodowało że Mazur już więcej nie dostał szansy na torze. Może dlatego poszuka szczęścia w oktagonie?

Czytaj więcej  Piotr Pawlicki usunął się w cień. Co się dzieje?

Z kolei Tyman ostatni raz ścigał się na żużlu w 2019 roku i słuch po nim zaginął. W listopadzie wychowanek ROW Rybnik znów się pojawił i ogłosił, że wraca. Jego nowym pracodawcą został drugoligowy PSZ Poznań. Zanim Tymana zobaczymy na torze, będzie okazja oglądać go w akcji 13 lutego w Warszawie, gdy przyjdzie mu walczyć z rywalem starszym od niego o 10 lat.

Czytaj więcej  Motor: zabrakło jednego, malutkiego punkcika. Falubaz wjeżdża do play-off!

Żużlowi uczestnicy gali MMA VIP, powiedzmy sobie szczerze, wielkimi fighterami czarnego sportu nie byli. Może nawet nie każdy kibic ich zna, kojarzy, widział w akcji. Może więc mieszane sztuki walki otworzą przed nimi nowy rozdział w życiu.

Reklama

Marcin Najman zapewnia, że podczas walki nic złego uczestnikom nie może się stać. Nad przebiegiem pojedynku będzie czuwał profesjonalny sędzia, który nie pozwoli na nieregulaminowe chwyty i uderzenia, gdy takie się pojawiły. Dla Mazura i Tymana, to nie tylko okazja do sprawdzenia się i swoich umiejętności, ale też na pewno nowe doświadczenie.

Fot. Materiały prasowe

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

W Łodzi będzie trzęsienie ziemi?

Rozmowa z Norbertem Kościuchem – zawodnikiem Orła ŁódźSukcesu w Łodzi nie było. Może być trzęsienie ziemi…Może tak być. Naprawdę może tak być. Znając prezesa...