Strona główna Aktualności Wiemy, które dziennikarki poprowadzą studio 2. ligi

Wiemy, które dziennikarki poprowadzą studio 2. ligi

-

Zmagania żużlowej 2. ligi relacjonować będzie na żywo Motowizja TV. Wciąż trwają nabory kadrowe, ale już wiemy, kto poprowadzi studio podczas meczy.

Reklama

Joanna Cedrych i Katarzyna Szewerniak zostaną nowymi twarzami Motowizji TV. Obie dziennikarki posiadaja doświadczenie telewizyjne. Teraz będą pracowały przy transmisjach meczów 2. Ligi Żużlowej.

Joanna Cedrych
Joanna Cedrych (fot. Mariusz Cwojda)

Motowizja TV kompletuje ekipę. Koordynatorem projektu został Gabriel Waliszko, który pracował w TV Canal+. Joanna Cedrych również pracowała w TV Canal+, z kolei Katarzyna Szewerniak była związana z TVP Rzeszów, Radiem Rzeszów i telewizja internetową Polskiego Zwiazku Hokeja na lodzie. Obie panie podjęły współpracę z Motowizją TV. O ile Cedych jest znana kibicom speedwaya, Szewerniak jest mniej znana w środowisku żużlowym. Cedrych będąc reporterką Canal+ pracowała podczas realizacji transmisji meczów ligowych. Była reporterką w parku maszyn. Ponadto przygotowywała cykliczny program Speedway+

Katarzyna Szewerniak
Katarzyna Szewerniak (fot. Wilki Krosno)

Katarzyna Szewerniak zdążyła poznać czarny sport. Ma za sobą współpracę z Wilkami Krosno. Jest prezenterką, konferansjerką. Przeprowadzała wywiady m. in. z hokeistami i żużlowcami.

Nabytki kadrowe Motowizji TV będą gospodyniami studia podczas transmisji meczów 2.ligi. Stacja planuje zatrudnić trzy panie oraz trzech komentatorów. Już dzisiaj wiadomo, że jednym z ekspertów będzie były żużlowiec Tomasz Chrzanowski.

Czytaj więcej  Polska druga liga w TV na żywo. Jako jedyna na świecie!

2.liga planuje wystartować 31 lipca. W rozgrywkach wystartuje 6 drużyn. Mecze będą dostępne w Motowizja TV.

Reklama


Musisz przeczytać

To już pewne: Jason Doyle nie będzie liderem zespołu, zastąpi go...

Jason Doyle chciał wrócić do zespołu, ale okazało się, że jest już za późno. Klub zdążył znaleźć jego następcę – to Artiom Łaguta.Jason Doyle...