More
  Strona głównaAktualnościWataha zmierza do Krakowa

  Wataha zmierza do Krakowa

  -

  Tor żużlowy w Krośnie jeszcze nie jest przygotowany do treningów i sparingów, więc Wilki trenują poza domem. Podopieczni trenera Ireneusza Kwiecińskiego zaliczyli zgrupowanie w chorwackim Gorican. Teraz Wilki Krosno przenoszą się do Krakowa.

  Pierwszoligowiec z Krosna w poniedziałek i we wtorek planuje treningi na torze Wandy w Nowej Hucie. Tor w Krakowie posiada licencję i można na nim trenować. Wilki postanowiły więc skorzystać z obiektu pod Wawelem. Dla krakowskich kibiców speedwaya wizytą pierwszoligowego zespołu może okazać się nie lada gratką, mimo że to tylko treningi. Działacza w grodzie Kraka od kilku lat próbują reaktywować drużynę, ale w tym roku jej jeszcze nie zobaczymy. Być może w następnym sezonie zgłosi się do rozgrywek 2.ligi. Ale dzisiaj to jeszcze nic pewnego.

  Czytaj więcej  Anita Włodarczyk nawet tam pamięta o żużlu
  Krzysztof Sadurski
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Krzysztof Sadurski trenował w Rawiczu z „Niedźwiadkami”

  Ciąg  dalszy tekstu [pod materiałem video:

  Zawodnicy Cellfast Wilków po powrocie z Gorican trenują indywidualnie. Na przykład Krzysztof Sadurski (na zdjęciu) trenował z „Niedźwiadkami” w Rawiczu. Wilki zaglądają do Gniezna, Ostrowa Wlkp. – tam gdzie są dobre warunki do jazdy i gospodarz nie stwarza problemów.

  Reklama

  Tobiasz Musielak, Vaclav Milik, Andrzej Lebiediew i ich koledzy już w poniedziałek przed południem zameldują się w Krakowie. Treningi Wilków na torze Wandy mają być ostatnim sprawdzianem sprzętu przed serią meczów sparingowych. Formę pierwszoligowca z miasta szkła przed startem ligi sprawdzą m. in. Eltrox Włókniarz Częstochowa, ROW Rybnik i Metalika Recycling Kolejarz Rawicz.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jason Doyle ostro nawrzucał Patrykowi Dudkowi

  Do spięcia pomiędzy nimi doszło na zawodach w Toruniu, kończących zmagania o medale indywidualnych mistrzostw świata. Jeden i drugi pożegnali się ze Speedway Grand...