Strona główna Aktualności Wilki Krosno mają wsparcie aż z Kanady

Wilki Krosno mają wsparcie aż z Kanady

-

Zespół z Krosna z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Klub pozyskuje coraz większą liczbę sponsorów. W nadchodzącym sezonie zespół będzie wspierany przez sponsora tytularnego, czyli firmę Cellfast, ale także przez partnera z Kanady.

Wsparcie zagranicznego sponsora dla polskiego klubu jest rzadkim wydarzeniem. Wilki Krosno pochwaliły się jednak w mediach społecznościowych i klubowych współpracą z firmą Fishing Canada.

Czytaj więcej  Ta ostatnia niedziela (GALERIA)

Co ciekawe prowadzi ją Polak Rafał Foremny. Jego firma zajmuje się dystrybucją akcesoriów wędkarskich polskich producentów. Rafał Foremny prowadzi swoją działalność w Mississauga w pobliżu Toronto. Żużlem jest zainteresowany od dziecka.

Wilki Krosno to zespół, który się dynamicznie rozwija (fot. Magazyn Żużel)

– Jestem bardzo szczęśliwy, że w Krośnie powstał taki klub jak Wilki. Nie ukrywam, że lata czekałem na to by ktoś poprowadził tę drużynę do wyższej ligi. Już zakupiłem bilet lotniczy i początkiem maja przylatuję do Krosna na pierwsze domowe mecze sezonu. Przy okazji postanowiłem, by moja firma wsparła klub – mówi Rafał Foremny dla mediów klubowych.

Czytaj więcej  Jaison Doyle nie zwleka i już instaluje się w Lesznie

Pieniądze od firmy Fishing Canada zostaną przeznaczone na zakup motocykla dla adeptów szkółki żużlowej. W Krośnie chętnych na spróbowanie swoich sił na żużlu nie brakuje. Kilka dni temu Wilki zacieśniły współpracę ze Spartanem Przemyśl we wspólnym szkoleniu adeptów. Tym bardziej więc dodatkowy sprzęt będzie dla klubu na wagę złota.

Reklama

Przykład Rafała Foremny pokazuje, że odległość nie jest przeszkodą w niesieniu pomocy dla swojego ukochanego klubu. Podczas pierwszych meczów domowych nowy sponsor zespołu z pewnością zostanie owacyjnie przywitany przez kibiców.

Reklama


Must Read

Jutro odpalą silniki!

Jeśli pogoda nie spłata figla, to jutro o godz. 12 odbędzie się pierwszy trening na torze w Ostrowie Wielkopolskim. Żużlowcy Arged Malesa Ostrovii nie...