Strona główna Aktualności Wilki Krosno jeszcze wzmocniły i tak mocny skład

Wilki Krosno jeszcze wzmocniły i tak mocny skład

-

Reklama

Wilki Krosno szykują szturm na I ligę żużlową. Dwa tygodnie temu klub ogłosił poważne wsparcie sponsorskie ze strony firm Nice i Verdon. Dzisiaj w mediach społecznościowych opublikował informację o tym, że barwy klubu będzie reprezentował Patryk Wojdyło (na zdjęciu).

Zwracaliśmy już na naszych łamach uwagę , że Wilki Krosno mają bardzo dobry skład seniorski, ale posiadają luki w formacji młodzieżowej. Teraz wygląda jednak na to, że i formacja młodzieżowa zapewni pokaźną zdobycz punktową krośnieńskiemu zespołowi.

Patryk Wojdyło brakującym ogniwem?

Wszystko za sprawą Patryka Wojdyło, który został wypożyczony z ekstraligowego zespołu – Betard Sparty Wrocław. 21-letni Patryk Wojdyła wraca tym samym na Podkarpacie. Przypominamy, że w 2016 roku właśnie w barwach Stali Rzeszów uzyskał on licencję żużlową. Wojdyło ma duże doświadczenie oraz przede wszystkim ma za sobą starty w PGE Ekstralidze. Dlatego powinien przywozić cenne punkty na drugoligowym froncie.

– Dziś stało się faktem to, nad czym pracowaliśmy od kilku miesięcy. Naszą drużynę zasilił Patryk Wojdyło. Dziękujemy władzom WTS Sparta Wrocław za spotkania i rozmowy, które wspólnie doprowadziliśmy do szczęśliwego finału – czytamy w informacji opublikowanej przez Wilki Krosno w mediach społecznościowych.

Sponsorzy kluczem do stabilności finansowej

Wypożyczenie Patryka Wojdyły to nie jedyna dobra wiadomość dla fanów klubu z Krosna. W ostatnich tygodniach Wilki Krosno otrzymały większe wsparcie od sponsorów, co może bardzo wspomóc zespół w walce o I ligę. Szczególną uwagę przykuwa fakt, że drużynę już drugi rok z rzędu będzie sponsorować bardzo znana w środowisku żużlowym firma Nice.

-To drugi rok z rzędu naszej współpracy z Wilkami. Jesteśmy zadowoleni z tego, jak pracuje ten klub i chcemy przyczynić się do jak najlepszych wyników tej drużyny – powiedział Adam Krużyński, dyrektor zarządzający Nice podczas konferencji prasowej Wilków Krosno.

To nie koniec wzmocnień

Wilki Krosno nie zamierzają kończyć wzmocnień składu tylko na jednym zawodniku. Klub poinformował, że w Krośnie będą również jeździć żużlowcy zatrudnieni na zasadzie gościa.

Wilki Krosno mają bardzo mocny skład seniorski, solidną parę parą juniorów Wojdyło – Przybylski oraz mocne zaplecze finansowe. Już teraz zespół z Krosna stał się głównym faworytem do wygrania rozgrywek II ligowych, a strach pomyśleć jaką siłą rażenia będzie dysponować, gdy zakontraktuje kolejnych żużlowców na zasadzie gościa.

Musisz przeczytać

Stal Gorzów ściąga posiłki. Włókniarz powinien się bać?

Dzisiaj na treningu Moje Bermudy Stal Gorzów ma przywitać świeżo zakontraktowanego Jacka Holdera. Outsider ligowej tabeli pozyskał go z Apatora Toruń, wykorzystując regulaminową nowość...