More
  Strona głównaAktualnościWitold Skrzydlewski odkrywa ostatnie karty. I modli się o pogodę

  Witold Skrzydlewski odkrywa ostatnie karty. I modli się o pogodę

  -

  Autor zdjęcia:Magazyn Żużel

  Dzisiaj na konferencji prasowej na Moto Arenie Witold Skrzydlewski, prezes Orła Łódź ujawnił skład czwartej, ostatniej drużyny, która weźmie udział w najbliższą sobotę w czwartej edycji Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej.

  Dzisiaj poznaliśmy skład czwartej drużyny, czyli Wilków. Pojadą w niej zawodnicy Orła Łódź – Aleksandr Łoktajew oraz Władimir Borodulin, a także dodatkowo Polak Norbert Krakowiak oraz Niels Kristian Iversen. Rezerwowy zawodnik to Mateusz Dul.

  Pierwotnie planowano, że Wilki tworzyć będą wyłącznie Rosjanie, ale:

  -Mieliśmy problem z zawodnikami rosyjskimi, gdyż część z nich jeździ w play-offach – tłumaczył Witold Skrzydlewski. – Dlatego w jej szeregach wystąpią również zawodnicy spoza Rosji.

  (fot. Magazyn Żużel) Witold Skrzydlewski ujawnił dzisiaj ostatnie szczegóły sobotniego Meczu Narodów

  Mecz Narodów odbędzie się w najbliższą sobotę 4 września o godzinie 18:00. Na łódzkiej Moto Arenie zaprezentują się cztery zespoły – Orły: Kangury, Wilki oraz Europejska. Oto ich pełne składy:

  Orły: Patryk Dudek, Przemysław Pawlicki, Norbert Kościuch, Marcin Nowak

  Kangury: Troy Batchelor, Ryan Douglas, Brady Kurtz, Rohan Tungate

  Europa: Luke Becker, Robert Lambert, Ben Ernst, Jonas Jeppesen

  Wilki: Aleksandr Łoktajew, Władimir Borodulin, Norbert Krakowiak, Niels Kristian Iversen

  Zapowiada się ciekawe widowisko z dodatkowymi atrakcjami dla kibiców.

  – Po wręczeniu pucharów zawodnicy rzucą w trybuny piłki. Każdy, kto ją złapie otrzyma karnet na przyszły sezon. Będzie jeszcze jedna atrakcja, ale nie możemy zdradzać wszystkiego już teraz. Myślę, że publiczność licznie pojawi się na Moto Arenie. Bilety nie są drogie – kosztują 5 zł oraz 20 zł. Wiemy, że sporo osób je kupuje. Wejściówki z zeszłego sezonu zachowują ważność na tegoroczną edycję. Ich posiadacze zasiądą na wolnych, dostępnych krzesełkach, gdyż ich bilety nie będą numerowane. Wszystkie osoby, które mają zakupione karnety wchodzą na stadion bez konieczności kupna biletu. Jedynie karnety VIP-owskie nie upoważniają do wejścia na Mecz Narodów – tłumaczy Witold Skrzydlewski.

  Przed Meczem Narodów zostanie ustawiony specjalny punkt, w którym będzie można się zaszczepić przeciwko COVID-19. Szczepieniami zajmie się personel szpitala Jonschera. Każda zainteresowana osoba musi zabrać ze sobą dowód osobisty. Po zaszczepieniu będzie można otrzymać wejściówkę na mecz. Na Moto Arenie zobaczymy również paradę motocyklistów.

  -Wierzymy, że będzie to świetna zabawa i pokażemy, że ten stadion jest gotowy na duże imprezy – mówi Skrzydlewski.

  Wszystko gotowe, teraz wiele zależy od aury. Dotychczasowe prognozy są łaskawe.

  Reklama

  -Pozostaje modlić się o dobrą pogodę – mówi W. Skrzydlewski. -Myślę, że 4 września dopisze.

  Sobotni Mecz Narodów będzie można też zobaczyć w telewizji oraz w Internecie. Transmisję tv przeprowadzi Motowizja. A TUTAJ link do transmisji internetowej, realizowanej za pomocą pięciu kamer.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Czy kierownictwo Speedway Grand Prix przemyca rosyjskich żużlowców do elity?

  Po to, by wzmocnić rywalizację i podnieść poziom sportowy mistrzostw świata. Coraz częściej pojawiają się głosy, że FIM (Światowa Federacja Motocyklowa) i dyrekcja SGP...