Strona główna Archiwum Wjechali do finału w wielkim stylu

Wjechali do finału w wielkim stylu [FILM]

-

Reklama

Leszczyńskie Byki pojadą w finale play off PGE Ekstraligi do którego awansowały w wielkim stylu. Biało – niebiescy z szesnastu meczów wygrali czternaście, jeden zremisowali i jeden przegrali.

Już dawno w polskiej lidze finalista nie miał tak dobrych statystyk. W Lesznie cel został osiągniety – awans do finału. Ale to nie koniec. Plan zakłada zdobycie złotego medalu. Fogo Unia trzeci raz z rzędu wystąpi w dwumeczu o złoty medal. Czy zdobędzie tytuł mistrzowski trzeci raz z rzędu?
– Bardzo tego chcemy – zapewnia kapitan leszczyńskiej drużyny, Piotr Pawlicki.- Doszliśmy bardzo daleko, ale to jeszcze nie koniec. W finale mamy bardzo mocnego przeciwnika.

[bsa_pro_ad_space id=18,21,22,27]

Mistrzowie kraju w półfinale osiągnęli wynik +28 w dwumeczu. Jest to rezultat imponujący. Tak wysoka przewaga w strefie medalowej nie zdarza się często. Dlatego leszczyńskie Byki – wg osiągniętych wyników i statystyk w tym sezonie – będą faworytem walki o złoty medal.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Gorzów oddycha z ulgą. Stal pokonała Motor. Zmarzlik na osiemnastkę!

- Dopiero drugi mecz jechaliśmy u siebie, pierwszy w normalnych okolicznościach i cieszy zwycięstwo - mówił po zwycięskim meczu Moje Bermudy Stali Gorzów Bartosz...