More
  Strona głównaAktualnościWłókniarz Częstochowa zwołuje bojową naradę

  Włókniarz Częstochowa zwołuje bojową naradę

  -

  Dzisiaj w Częstochowie odbyć się bojowa narada. Włókniarz i jego zawodnicy wspólnie ze sztabem szkoleniowym, po porażce z Fogo Unia Leszno, planują spotkanie na którym wspólnie przeanalizują przyczyny niepowodzenia w piątkowym meczu inaugurującym ligowe rozgrywki PGE Ekstraligi w Częstochowie.

  – Na porażkę złożyło się kilka niekorzystnych wydarzeń. Nie chcę szukać taniego usprawiedliwienia, ale musze zwrócić uwagę na niekorzystne prognozy pogody, które zmusiły nas do przygotowania nawierzchni, która pozwoli rozegrać mecz nawet gdyby deszcz miał nas zaskoczyć. Takie warunki torowe wcale nie były korzystne dla naszych zawodników. Ale co zrobić, ratowaliśmy mecz i inaugurację – tłumaczył zaraz po zawodach Lech Kędziora, trener Zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa.

  – Spotkamy się w środę porozmawiamy o meczu, o sytuacji. Myślę, że to dobre rozwiązanie, gdyż każdy miał czas żeby przemyśleć swoją postawę. W mojej ocenie brakowało mi prędkości w motocyklu. Popełniałem błędy. Od początku spotkania szukałem optymalnych ustawień, gdyż nie miałem prędkości, nawet pomimo tego, że w pierwszych startach zdobywałem punkty. Nie chcę tłumaczyć się polami startowymi – mówi Bartosz Smektała z Zielona-energia.com Włókniarz, który w Fogo Unią Leszno zdobył 4 punkty.

  Reklama

  Częstochowianie w niedzielę wybierają się na mecz do Lublina. Motor udanie rozpoczął sezon – od wygranej w Gorzowie. Czy Włókniarz będzie w stanie go zatrzymać?

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Czy kierownictwo Speedway Grand Prix przemyca rosyjskich żużlowców do elity?

  Po to, by wzmocnić rywalizację i podnieść poziom sportowy mistrzostw świata. Coraz częściej pojawiają się głosy, że FIM (Światowa Federacja Motocyklowa) i dyrekcja SGP...