Strona główna Aktualności #wspieramGKM. Grudziądz liczy na kibiców

#wspieramGKM. Grudziądz liczy na kibiców

-

Grudziądzki klub wystartował z akcją pod nazwą #wspieramGKM. Kibice za wsparcie udzielone klubowi będą mogli otrzymać np. limitowane szale, limitowane koszulki, czy też Skarb Kibica GKM 2020.

Ten sezon będzie wyjątkowy. Będziemy musieli doświadczyć braku kibiców podczas meczów PGE Ekstraligi. To właśnie grudziądzcy fani tworzą świetną atmosferę na naszym stadionie i dla nich, a także dzięki nim, funkcjonuje klub” czytamy w oświadczeniu prezesa GKM S.A. Marcina Murawskiego na oficjalnej stronie klubu.

„Przygotowaliśmy nową ofertę, zarówno dla posiadaczy karnetów, jak i dla fanów, którzy chcą wesprzeć GKM poprzez zakup tzw. cegiełek. Otrzymaliśmy wiele głosów wsparcia, a także deklaracji o tym, że fani nie będą oddawać swoich karnetów i zamierzają pomóc klubowi, za co bardzo chciałbym z tego miejsca podziękować. Zawsze powtarzam, iż GKM ma najbardziej oddanych fanów w Polsce. Wierzę, że po raz kolejny pokażemy, że Grudziądz to żużel i wspólnie przetrwamy ten trudny czas” pisze Marcin Murawski.

Dwie opcje dla posiadaczy karnetów

Kibice GKM-u mają prawo do ofiarowania karnetu klubowi jako cegiełkę lub mogą prosić o zwrot karnetu. Jeśli fani zdecydują się na pierwszą z podanych opcji, to GKM Grudziądz oferuje im wówczas:

– ważność karnetu w przypadku zgody na organizację imprez masowych w sezonie 2020;

– 30% rabatu i pierwszeństwo zakupu karnetu na sezon 2021;

– koszulkę z limitowanej kolekcji akcji #wspieramGKM, która nigdy nie trafi do sprzedaży ogólnej.

GKM Grudziądz
GKM ma najbardziej oddanych fanów w Polsce – mówi prezes klubu Marcin Murawski (fot. Magazyn Żużel).

Cegiełki

Grudziądzki klub przygotował również wariant dla kibiców, którzy nie posiadają karnetów, a chcieliby wesprzeć zespół. Cegiełkę dla klubu można zakupić w różnych cenach. Włodarze zespołu z Grudziądza zaplanowali pięć rozwiązań:

-“Wirtualny bilet” w wersji do druku wysyłany na adres e-mail – 20 złotych;

– Szal GKM z limitowanej kolekcji #wspieramGKM – 50 złotych;

– Koszulka z limitowanej kolekcji #wspieramGKM – 100 złotych;

– Plastron GKM z autografami zawodników w ramie – 500 złotych;

– Personalizowany zestaw kibica (softshell, bluza i koszulka TEAM GKM 2020, szal #wspieramGKM, Skarb Kibica GKM 2020, film z podziękowaniem zawodnika MRGARDEN GKM) – 1979 złotych.

Skarb Kibica GKM 2020

GKM Grudziądz przewidział dla swoich fanów także Skarb Kibica. Jego cena będzie wynosić 40 złotych. W Skarbie Kibica będzie można znaleźć m.in. komplet programów meczowych na wszystkie mecze grudziądzkiego zespołu, składy drużyn oraz ciekawostki statystyczne.

GKM Grudziądz rozpocznie sezon 12 czerwca od wyjazdowego spotkania z Włókniarzem Częstochowa. Natomiast pierwszy mecz na torze w Grudziądzu odbędzie się 19 czerwca, gdy GKM podejmie ROW Rybnik.

Musisz przeczytać

Obok toru: znalazł się na ostrym zakręcie

Dziś zielonogórska policja ujawniła zdjęcia i filmik z zatrzymania w sprawie kradzieży, w którą zamieszany jest były żużlowiec Falubazu Zielona Góra Alex Z. W...