Strona główna Aktualności Zamiast wakacji będzie maraton

Zamiast wakacji będzie maraton

-

Reklama

Działacze organizujący Speedway Grand Prix nie próżnują. Na początek dokonali zmian w regulaminie, które dotyczą punktacji. Jak się okazuje, nowy regulamin wywołuje kontrowersje w środowisku. Rozmawialiśmy na ten temat z kilkoma trenerami i zawodnikami. Mówiąc delikatnie, zmiany “faworyzują przeciętność”. Jakie są Wasze odczucia i opinie? Wpisujcie je w komentarzach na naszym facebookowym fanpage’u.

Następnie władze BSI ogłosiły terminarz przyszłorocznych turniejów SGP. Nas lokalizacje turniejów niczym wielkim nie zaskoczyły, gdyż zawody SGP w rosyjskim Togiliatti od dłuższego czasu znajdowały się na tapecie. Obie strony, czyli BSI oraz klub z Togliatti i rosyjska federacja motocyklowa, prowadziły negocjacje i dopinały szczegóły.

Kibice w Polsce może już przyzwyczaili się, że lipiec jest miesiącem przerwy w rozgrywkach. Dlatego rezerwowali wakacyjne wyjazdy i letni wypoczynek. Kto jednak interesuje się zawodami Grand Prix tak samo , jak ligą będzie musiał zweryfikować swoje plany. Okazuje się, że w lipcu 2020 czeka nas mini-maraton – aż trzy turnieje w kolejne trzy weekendy: 18 lipca Cardiff, 25 lipca Hallstavik i 1 sierpnia Wrocław. Nie będzie czasu na nudę i lipcowe leniuchowanie. Zapowiada się ciekawy sezon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Jason Doyle i Rune Holta: „OPR” od trenera

Dostało się dwóm czołowym zawodnikom Eltrox Włókniarza Częstochowa po przegranym meczu z Motorem Lublin (43:47). Najbardziej zawiedli Jason Doyle i Rune Holta. Australijczyk zgromadził...