More
  Strona głównaAktualnościZawodnicy w kolejce po pracę w Unii Tarnów

  Zawodnicy w kolejce po pracę w Unii Tarnów

  -

  Rozmowa z Danielem Bałutem – przewodniczącym Rady Nadzorczej Unii Tarnów

  Podobno, pomimo że Unia Tarnów jest w trakcie odbudowy, ofert od zawodników nie brakuje.

  Napływają oferty i nie będę ukrywał, że napływa ich sporo. Niektórzy byliby zaskoczeni nazwiskami, ale mam świadomość, że to jest także sondowanie rynku i inne kluby dostają podobne zapytania. Ale tak. Zawodnicy zgłaszają się do Tarnowa z pytania o następny sezon. Myślę, że jesteśmy w tej chwili klubem dobrze postrzeganym w środowisku żużlowym i wśród zawodników. I przede wszystkim te kontrakty, które zawarliśmy z zawodnikami na ten sezon, są regulowane i wypłacane. I robimy to bardzo szybko i płynnie. Mamy bardzo dobrą formułę kontraktu z Grupą Azoty, która ma podpisane umowy sponsorskie z zawodnikami, więc tam formuła będzie kontynuowana.

  Daniel Bałut
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz) Daniel Bałut, przewodniczący Rady Nadzorczej Unii Tarnów

  I chyba ta Grupa Azoty to jest taki właśnie magnes, który kieruje niektórych zawodników w stronę Tarnowa…

  Ale nie tylko! Zapewniam, że są też inne aspekty. Zawodnicy rozmawiają ze sobą, wymieniają opinie i zapewniam, że gdyby w Unii Tarnów funkcjonowało coś nie tak, bardzo szybko byłoby o tym głośno w środowisku żużlowym.

  Ci zawodnicy, którzy zgłosili się do Unii i są brani pod uwagę na nowy sezon, to zawodnicy mocniejsi od tegorocznych? Możecie sobie na to pozwolić?

  Reklama

  Nie wiem czy tak to wygląda, bo zawodnicy z tegorocznej kadry, mogą być przecież lepsi w przyszłym roku. Natomiast mamy na liście bardzo fajne nazwiska. Nie mogę zdradzać, w którym kierunku pójdziemy z budową składu na następny sezon, bo każdy klub ma jakiś pomysł i swoją strategię i chce czymś zaskoczyć rywali. My także mamy taki plan. Na pewno zrobimy wszystko, żeby w przyszłym sezonie zespół Unii był zbudowany z zawodników bardzo ambitnych i takich, którzy chcą się rozwijać i podnosić swoje umiejętności. To ma być zmotywowana drużyn i poukładana w każdej formacji. Zmiany w zespole na pewno będą i już nad tym pracujemy.

  Reklama

  1 KOMENTARZ

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Czy kierownictwo Speedway Grand Prix przemyca rosyjskich żużlowców do elity?

  Po to, by wzmocnić rywalizację i podnieść poziom sportowy mistrzostw świata. Coraz częściej pojawiają się głosy, że FIM (Światowa Federacja Motocyklowa) i dyrekcja SGP...