Strona główna Aktualności Zawodnik 2-ligowego Kolejarza trafił za granicą na czołówki gazet i portali

Zawodnik 2-ligowego Kolejarza trafił za granicą na czołówki gazet i portali

-

Andriej Kudriaszow trafił na czołówki gazet w Rosji i portali internetowych za sprawą niecodziennej sytuacji, której był autorem. Otóż, po meczu żużlowym w Bałakowie, Kudriaszow na torze w pełnym rynsztunku, czyli w żużlowym kewlarze, chwilę po zejściu z motocykla, oświadczył się swojej dziewczynie.

To był ważny mecz – decydujący o tytule drużynowego mistrza Rosji: Mega Łada Togliatti wygrała z Turbiną Bałakowo (48:42) i sięgnęła po tytuł. W szeregach gospodarzy startował Andriej Kudriaszow, zdobywając 13 punktów. Jeździł ambitnie, widowiskowo, walczył, co docenili nawet miejscowi kibice, nagradzając go oklaskami. Ale prawdziwe show zrobił Kudriaszow na koniec zawodów. Żużlowiec zaprosił na tor swoją dziewczynę Walerię i w obecności kibiców, swoich rodziców i jej rodziców, fotoreporterów i kamer, poprosił Walerię o rękę.

Czytaj więcej  Co dalej z telewizyjnymi transmisjami?

(fot. Facebook/Turbina Bałakowo) Na zdjęciu moment oświadczyn

– Bardzo mocno cię kocham. Wiele razem przeszliśmy przez ostatnie dwa lata. Jesteś moim szczęściem i moją życiową motywacją. Lera, wyjdź za mnie – powiedział Kudriaszow do ukochanej.

Oświadczyny zostały przyjęte. Waleria i Andriej przyznali, że zapamiętają na całe życie piękny gest i całą otoczkę wydarzenia.

Reklama

Mistrzem Rosji została druzyna mega-Łada, wicemistrzem – Turbina Bałakowo, trzecie miejsce przypadło w udziale Wastokowi Władywostok. Kudriaszow w polskiej lidze startuje w barwach OK Bedmet Kolejarza Opole.

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

W Łodzi będzie trzęsienie ziemi?

Rozmowa z Norbertem Kościuchem – zawodnikiem Orła ŁódźSukcesu w Łodzi nie było. Może być trzęsienie ziemi…Może tak być. Naprawdę może tak być. Znając prezesa...