Strona głównaAktualnościZawodnik 2-ligowego Kolejarza trafił za granicą na czołówki gazet i portali

Zawodnik 2-ligowego Kolejarza trafił za granicą na czołówki gazet i portali

-

Andriej Kudriaszow trafił na czołówki gazet w Rosji i portali internetowych za sprawą niecodziennej sytuacji, której był autorem. Otóż, po meczu żużlowym w Bałakowie, Kudriaszow na torze w pełnym rynsztunku, czyli w żużlowym kewlarze, chwilę po zejściu z motocykla, oświadczył się swojej dziewczynie.

To był ważny mecz – decydujący o tytule drużynowego mistrza Rosji: Mega Łada Togliatti wygrała z Turbiną Bałakowo (48:42) i sięgnęła po tytuł. W szeregach gospodarzy startował Andriej Kudriaszow, zdobywając 13 punktów. Jeździł ambitnie, widowiskowo, walczył, co docenili nawet miejscowi kibice, nagradzając go oklaskami. Ale prawdziwe show zrobił Kudriaszow na koniec zawodów. Żużlowiec zaprosił na tor swoją dziewczynę Walerię i w obecności kibiców, swoich rodziców i jej rodziców, fotoreporterów i kamer, poprosił Walerię o rękę.

Czytaj więcej  Dopiero co zdali licencję, a już brylują!
(fot. Facebook/Turbina Bałakowo) Na zdjęciu moment oświadczyn

– Bardzo mocno cię kocham. Wiele razem przeszliśmy przez ostatnie dwa lata. Jesteś moim szczęściem i moją życiową motywacją. Lera, wyjdź za mnie – powiedział Kudriaszow do ukochanej.

Oświadczyny zostały przyjęte. Waleria i Andriej przyznali, że zapamiętają na całe życie piękny gest i całą otoczkę wydarzenia.

Reklama

Mistrzem Rosji została druzyna mega-Łada, wicemistrzem – Turbina Bałakowo, trzecie miejsce przypadło w udziale Wastokowi Władywostok. Kudriaszow w polskiej lidze startuje w barwach OK Bedmet Kolejarza Opole.

Reklama
- Advertisment -

Must Read

Po bolesnym laniu pomoże „Diabłom”?

Niemiecki pierwszoligowiec z Landshut przegrał w Gnieźnie różnicą aż 14 punktów. Dotkliwa porażka zabolała. Jak się okazało, był to ostatni dzwonek na ratowanie sytuacji....