Strona główna Aktualności Zawodnik dostanie po kieszeni

Zawodnik dostanie po kieszeni

-

Reklama

Prezesa Orła Łódź Witolda Skrzydlewskiego zdenerwowała sytuacja dotycząca transferu Tobiasza Musielaka. Leszczynianin porozumiał się z Apatorem Toruń i właściciel tego klubu Przemysław Termiński wyskoczył przed orkiestrę. W październiku na konferencji prasowej zdradził, że “Toffeek” zasili szeregi “Aniołów” w 2020 roku.

Informacja ujrzała światło dzienne, gdy Musielak miał jeszcze ważny kontrakt z Orłem. Skrzydlewski postanowił wyciągnąć konsekwencje. Prezes łódzkiego klubu przed kamerami telewizji “Toya” zapowiedział, że nałoży karę na zawodnika – 350 tysięcy złotych. Ma żal do niego, że dopinał szczegóły współpracy z Apatorem przed decydującymi meczami Orła (łodzianie walczyli w barażach z PSŻ Poznań).

Sprawą już zajęła się Główna Komisja Sportu Żużlowego. Klub z Torunia stanął w obronie zawodnika. Na wspomnianej konferencji nie padło nazwisko, Termiński wspomniał jedynie o “jednym z zawodników Orła Łódź”. Dzisiaj wiadomo, że chodziło o Musielaka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Trener i kapitan Betard Sparty powiedzieli, że… (AUDIO)

Posłuchajcie co po meczu Betard Sparta Wrocław - MrGarden GKM Grudziądz powiedzieli trener wrocławian Dariusz Śledź i kapitan drużyny "Magic" Janowski.Wrocławska Sparta pokonała MrGarden...