More
  Strona głównaAktualnościZawodnik Orła Łódź o finale 1. ligi: „Ta zaliczka wcale nie taka...

  Zawodnik Orła Łódź o finale 1. ligi: „Ta zaliczka wcale nie taka pokaźna”

  -

  Autor zdjęcia:Magazyn Żużel

  Rozmowa z Marcinem Nowakiem – zawodnikiem Orła Łódź

  W niedzielę oczy będą skierowane na finałowy mecz I ligi. Startowałeś i przeciwko drużynie z Krosna i z Zielonej Góry. Przyjrzałeś się z bliska. To kto awansuje do Ekstraligi?

  Na pewno Falubaz u siebie będzie miał dużo łatwiej, niż to było na torze w Krośnie. Myślę, że Piotr Protasiewicz solidnie wzmocni zespół i pojedzie na domowym torze na wysokim poziomie. Tym bardziej, że to może być ostatni mecz w jego karierze i mecz, który da Falubazowi awans do Ekstraligi. Oglądałem oczywiście ten pierwszy mecz w Krośnie i powiem szczerze, że tych 10 punktów, to nie jest wcale taka pokaźna zaliczka.

  Czytaj więcej  Te "dzikie karty" nie rzucają na kolana

  Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

  Z przebiegu meczu, to Wilki Krosno na pewno mogły dużo więcej z tego spotkania wycisnąć i wprawić Falubaz w spore kłopoty przed spotkaniem rewanżowym. Oczywiście obejrzę też ten niedzielny mecz rewanżowy. Ale gdybym miał stawiać, to Rohan Tungate, Max Fricke i reszta, chyba jednak odrobią te straty z pierwszego meczu. Te 10 punktów to może być za mało dla Wilków Krosno.

  Czytaj więcej  Smutek w Ostrowie! Orzeł minimalnie lepszy w hicie kolejki!

  Wygląda, że w Łodzi szykuje się jednak rewolucja. Większość dotychczasowych zawodników Orła, jedną nogą jest już w innych klubach. Skoro mówi się o Marku Cieślaku jako nowym trenerze, to wygląda, że szykuje się coś grubszego.

  Szczerze to nie znam planów Orła Łódź na przyszły sezon i ciężko mi się na ten temat wypowiadać i coś komentować i oceniać Ale tak, czytałem coś w mediach, że Marek Cieślak ma dołączyć do klubu z Łodzi, więc pozostawiam to wszystko bez komentarza.

  Reklama

  Czy prezes Witold Skrzydlewski proponował ci dalszą współpracę i pozostanie w Łodzi?

  Szczerze to my jesteśmy już po rozmowach z prezesem Witoldem. Już pewne kwestie zostały wyjaśnione i … I tyle. O szczegółach poinformuję wkrótce, bo w zasadzie wszystko jest już jasne odnośnie przyszłego sezonu i tego czy zostanę w Łodzi, czy pojadę w innym klubie.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  „Umarł król, niech żyje król”? ROW Rybnik nie martwi się odejściami...

  Prezes Krzysztof Mrozek z ROW Rybnik wcale nie zmartwił się odejściem Andreasa Lyagera. Duńczyk wstępnie porozumiał się z klubem z ulicy Gliwickiej, ale po...