Strona główna Aktualności Zbliżenie stanowisk. Czy kibice w Gorzowie mogą odetchnąć?

Zbliżenie stanowisk. Czy kibice w Gorzowie mogą odetchnąć?

-

Reklama

Ostatnich kilka dni było bardzo gorących dla działaczy miejscowej Stali i jej kibiców, którzy czekają na pozytywne załatwienie sprawy i rozwój wydarzeń. Nie jest tajemnicą, że zawodnicy Stali czekają na zaległą wypłatę pieniędzy. 1 listopada zostanie otwarte okienko transferowe i kto wie, co może się wydarzyć. Niewykluczone, że przyjmą propozycje z innych klubów i opuszczą szeregi drużyny trenera Stanisława Chomskiego.

[bsa_pro_ad_space id=2,19,20, 26]

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Krzysztof Kasprzak prowadzi rozmowy z prezesem klubu Markiem Grzybem. Okazuje się, że nastąpiło zbliżenie stanowisk. Jest szansa przedłużenia kontraktu przez Kasprzaka w Gorzowie, co deklarują obie strony, czyli klub i zawodnik.
Kasprzak byłby łakomym kąskiem dla innych drużyn. Zwłaszcza tych, które poszukują wzmocnień. Są wśród nich m. in. Speed Car Motor Lublin i PGG ROW Rybnik.
Czy zbliżenie stanowisk w negocjacjach przesądza przyszłość Kasprzaka w Stali? Jak to mówią: pożyjemy, zobaczymy.

 

Poprzedni artykułPo sezonie przed ołtarz
Następny artykuł“Byłeś jednym z nas”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Trener i kapitan Betard Sparty powiedzieli, że… (AUDIO)

Posłuchajcie co po meczu Betard Sparta Wrocław - MrGarden GKM Grudziądz powiedzieli trener wrocławian Dariusz Śledź i kapitan drużyny "Magic" Janowski.Wrocławska Sparta pokonała MrGarden...