More
  Strona głównaAktualnościZbliżenie stanowisk. Czy kibice w Gorzowie mogą odetchnąć?

  Zbliżenie stanowisk. Czy kibice w Gorzowie mogą odetchnąć?

  -

  Ostatnich kilka dni było bardzo gorących dla działaczy miejscowej Stali i jej kibiców, którzy czekają na pozytywne załatwienie sprawy i rozwój wydarzeń. Nie jest tajemnicą, że zawodnicy Stali czekają na zaległą wypłatę pieniędzy. 1 listopada zostanie otwarte okienko transferowe i kto wie, co może się wydarzyć. Niewykluczone, że przyjmą propozycje z innych klubów i opuszczą szeregi drużyny trenera Stanisława Chomskiego.

  [bsa_pro_ad_space id=2,19,20, 26]

  Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Krzysztof Kasprzak prowadzi rozmowy z prezesem klubu Markiem Grzybem. Okazuje się, że nastąpiło zbliżenie stanowisk. Jest szansa przedłużenia kontraktu przez Kasprzaka w Gorzowie, co deklarują obie strony, czyli klub i zawodnik.
  Kasprzak byłby łakomym kąskiem dla innych drużyn. Zwłaszcza tych, które poszukują wzmocnień. Są wśród nich m. in. Speed Car Motor Lublin i PGG ROW Rybnik.
  Czy zbliżenie stanowisk w negocjacjach przesądza przyszłość Kasprzaka w Stali? Jak to mówią: pożyjemy, zobaczymy.

  Reklama

   

  Reklama
  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Czy kierownictwo Speedway Grand Prix przemyca rosyjskich żużlowców do elity?

  Po to, by wzmocnić rywalizację i podnieść poziom sportowy mistrzostw świata. Coraz częściej pojawiają się głosy, że FIM (Światowa Federacja Motocyklowa) i dyrekcja SGP...