Strona główna Aktualności Nie uwierzycie, co w "Piątym okrążeniu" powiedział nam Adam Skórnicki

Nie uwierzycie, co w “Piątym okrążeniu” powiedział nam Adam Skórnicki

-

„Piąte okrążenie z…” to nasz nowy pomysł na uatrakcyjnienie Magazynu Żużel. Do naszego kanału na YouTube, na którym zamieszczamy rozmowy z ludźmi speedwaya, pewnie już zdążyliście zajrzeć. „Piąte okrążenie z…” to tych rozmów uzupełnienie. Taki bonusik, ciasteczko, wisienka na torcie.

Reklama

W „Piątym okrążeniu z…” prosimy naszych gości, by opowiedzieli historię ze swego życia, anegdotę, której jeszcze nigdy lub prawie nigdy nie opowiadali. Uwierzcie, to opowieści, które znajdziecie tylko u nas. Jest tylko jeden warunek: musicie zapisać się do naszego darmowego newslettera.

Wywiadów na kanale Magazyn Żużel na YouTube wysłuchać może każdy, „Piąte okrążenie z…” dostępne jest tylko dla osób zarejestrowanych w naszym newsletterze. To nic skomplikowanego, żaden wysiłek i żaden koszt. Nasz newsletter jest darmowy. W zamian dostaniesz za darmo dostęp do wszystkich odcinków „Piątego okrążenia z…” i do wszystkich numerów naszej cyfrowej gazety „Magazyn Żużel”.

Posłuchaj, co nam w „Piątym okrążeniu” powiedział Adam Skórnicki:

Reklama


Musisz przeczytać

Tomasz Gollob wzruszająco pożegnał Zenona Plecha

Tomasz Gollob niedawno pokonał koronawirusa, ale stan zdrowia cały czas nie pozwala mu uczestniczyć w życiu publicznym. Dlatego nie towarzyszył w ostatniej drodze Zenona...