Zamknij
10:38, 14.12.2022

Kibice Metaliki Kolejarza Rawicz musieli uzbroić się w cierpliwość, aż władze klubu odsłoniły wszystkie karty związane z kadrą zespołu na sezon 2023. Prezentacja drużyny odbyła się w sali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu. Były występy artystyczne, miło i sympatycznie. I to na co kibice czekali najbardziej, czyli spotkanie z żużlowcami.

Prezes klubu Sławomir Knop przedstawił dotychczasowy dorobek, czyli Rawicka Akademię Żużla i adeptów, którzy ją tworzą oraz pierwszy zespół. Kolejność nieprzypadkowa, gdyż jak podkreśla Knop, RAŻ jest jego oczkiem w głowie. Zespół ligowy również, ale w przyszłym roku bez wielkiej presji na wynik. Skład "Niedźwiadków" niektórzy określają jak oszczędnościowy. Może i dobrze w dobie recesji gospodarczej i galopującej inflacji. O wynik mają postarać się żużlowcy, a nie wybujałe ambicje i wyścig zbrojeń.

Scott Nicholls, Hans Andersen, Damian Dróżdż, Damiana Baliński i inni byli do dyspozycji kibiców. Fani mieli okazję zrobić sobie z nimi zdjęcia i pozbierać autografy. Kierownictwo Metaliki Kolejarza podziękowało sponsorom i władzom samorządowym za wsparcie i współpracę w tym roku.

W Rawiczu nowy skład, nowe plany, nowe nadzieje - czekamy do wiosny!

.Artur Bielecki

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz