Strona głównaAktualnościSkandaliczne zachowanie kibica Stali Gorzów! Po prostu wstyd!

Skandaliczne zachowanie kibica Stali Gorzów! Po prostu wstyd!

-

Gleb Czugunow z Betard Sparty Wrocław upublicznił na Twitterze groźby po swoim adresem przed rewanżowym meczem w niedzielę w Gorzowie (Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław).

Reklama

To rewanżowy mecz półfinałowy play off o drużynowe mistrzostwo Polski. Stawka jest więc ogromna i ogromne są przed meczem emocje. To jednak nie usprawiedliwia takiego zachowania i takich słów. To po prostu patologia.

 

Żużel to twardy sport dla twardych ludzi, ale obowiązują w nim uniwersalne zasady fair play i szacunek do każdego rywala. Trudno się spodziewać, by takie słowa miały wpływ na Gleba, ale i tak nie wolno ich tolerować i nie reagować na nie. Tym bardziej, że są one także przejawem ksenofobii w najgorszym wydaniu. I nie mają nic wspólnego z miłością do klubowych barw.

Mamy nadzieję, że klub z Gorzowa zdecydowanie potępi takie zachowanie. A autorem tego hejtu zajmą się odpowiednie służby.

Reklama
- Advertisment -

Must Read

Po bolesnym laniu pomoże „Diabłom”?

Niemiecki pierwszoligowiec z Landshut przegrał w Gnieźnie różnicą aż 14 punktów. Dotkliwa porażka zabolała. Jak się okazało, był to ostatni dzwonek na ratowanie sytuacji....