More
  Strona głównaAktualnościSkandaliczne zachowanie kibica Stali Gorzów! Po prostu wstyd!

  Skandaliczne zachowanie kibica Stali Gorzów! Po prostu wstyd!

  -

  Gleb Czugunow z Betard Sparty Wrocław upublicznił na Twitterze groźby po swoim adresem przed rewanżowym meczem w niedzielę w Gorzowie (Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław).

  Reklama

  To rewanżowy mecz półfinałowy play off o drużynowe mistrzostwo Polski. Stawka jest więc ogromna i ogromne są przed meczem emocje. To jednak nie usprawiedliwia takiego zachowania i takich słów. To po prostu patologia.

   

  Żużel to twardy sport dla twardych ludzi, ale obowiązują w nim uniwersalne zasady fair play i szacunek do każdego rywala. Trudno się spodziewać, by takie słowa miały wpływ na Gleba, ale i tak nie wolno ich tolerować i nie reagować na nie. Tym bardziej, że są one także przejawem ksenofobii w najgorszym wydaniu. I nie mają nic wspólnego z miłością do klubowych barw.

  Mamy nadzieję, że klub z Gorzowa zdecydowanie potępi takie zachowanie. A autorem tego hejtu zajmą się odpowiednie służby.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jarosław Hampel: „To była złość”

  - Musieliśmy mocno szarpać przez cały mecz – mówi Jarosław Hampel, wracając wspomnieniami do niedzielnego finału play off DMP. Motor Lublin pierwszy raz w...