Strona główna Aktualności Jarosław Hampel wraca do reprezentacji Polski!

Jarosław Hampel wraca do reprezentacji Polski!

-

We wtorek 29 września żużlowa reprezentacja Polski o godz. 17:30 zmierzy się w towarzyskim meczu na torze w Bydgoszczy z Rosją. Już wiemy, że w szeregach naszego zespołu dojdzie do jednej zmiany. Bartosza Smektałę zastąpi Jarosław Hampel.

Reklama

„Mały” wraca do reprezentacji po dwuletniej przerwie. Ostatni występ w biało-czerwonych barwach Hampel zaliczył w meczu towarzyskim przeciwko Szwecji.

PO dwuletniej przerwie Mały wraca do reprezentacji Polski (fot. Magazyn Żużel)

Trener naszej kadry tym samym daje Hampelowi jasno do zrozumienia, że ma on szansę znaleźć się w kadrze na Speedway of Nations. Pewniakami do jazdy w tych zawodach są Bartosz Zmarzlik oraz rezerwowy junior Dominik Kubera. Do obsadzenia pozostało jedno miejsce, na które jest wielu chętnych.

Czytaj więcej  Kadra Polski po sezonie bez Marka Cieślaka

Czytaj więcej  Marek Cieślak: To mój ostatni sezon

Mecz z Rosją w Bydgoszczy będzie dla naszych żużlowców generalnym sprawdzianem przed SoN, który odbędzie się w dniach 24-25 października. Wydaje się, że nie można było lepiej dobrać przeciwnika w najbliższym meczu towarzyskim, bo Rosja to przecież drużyna, która dwa razy z rzędu wygrywała SoN.

Awizowane składy:

Polska

9. Bartosz Zmarzlik

10. Szymon Woźniak

11. Patryk Dudek

12. Jarosław Hampel

13. Janusz Kołodziej

14. Dominik Kubera

Rosja

1. Artiom Łaguta

2. Wadim Tarasienko

3. Grigorij Łaguta

4. Wiktor Kułakow

5. Emil Sajfutdinow

6. Andriej Kudriaszow

Reklama


Musisz przeczytać

Jason Doyle był za drogi dla Falubazu, więc rozmawiają z…

Falubaz Zielona Góra mógł mieć Jasona Doyle'a, ale Australijczyk podobno okazał się za drogi. W grodzie Bachusa pojawią się nowi stranieri. Trwają negocjacje. Doyle jeszcze...

Anioł w naszym studiu