Strona główna Aktualności Mają pomysł i projekt. Marcin Najman połączył siły z ikoną żużla

Mają pomysł i projekt. Marcin Najman połączył siły z ikoną żużla

-

Poseł Łukasz Mejza uchylił rąbka tajemnicy w mediach społecznościowych. Okazuje się, że polityk razem z Marcinem Najmanem oraz Tomaszem Gollobem pracują nad nowym projektem. Czego dotyczy? Na razie jest to tajemnica.

– Wkrótce trochę żużlowo “porozrabiamy” z Tomaszem Gollobem i Marcinem Najmanem, ale dzisiaj, oprócz sportowych wątków, poruszyliśmy też tematy działalności charytatywnej oraz życia Mistrza (Tomasza Golloba – dop. red.) po wypadku i walce o powrót do sprawności – napisał Łukasz Mejza.

Czytaj więcej  Bohater drugiego planu

I w zasadzie nie wiadomo nic konkretnego, co przygotowują. Więcej dowiedzieliśmy się od Marcina Najmana. Były pięściarz i zawodnik MMA (chociaż, określenie były, prawdopodobnie za chwilę przestanie być aktualne – Najman zapowiedział powrót do oktagonu) odsłonił trochę więcej.

(fot. Facebook/Marcin Najman) Marcin Najman i Tomasz Gollob znają się wiele lat

Wiadomo, że Najman i Gollob znają się wiele lat. I chodzi o wykorzystanie wizerunku Tomasza Golloba w kampanii “Szczepmy się”. Żużlowy mistrz wysłuchał argumentów. Najman, Mejza i Gollob przedyskutowali temat. Teraz przyjdzie czas na przemyślenia i decyzję.

Ciąg dalszy pod materiałem video:

Reklama

Najman i Mejza nie mają wątpliwości, że zaangażowanie Golloba miałoby pozytywny wpływ na Polaków, zwłaszcza kibiców sportu, a żużla w szczególności. Zdaniem polityka i eks-pięściarza na pewno znacząco wzrośnie ilość zaszczepionych w Polsce. Ale wszyscy trzej panowie zdają sobie sprawę, że projekt jest duży i wymagający wielkiego zaangażowania. Dzisiaj dopiero toczą się rozmowy. Zobaczymy, czy będą efekty.

 

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

Osłabiony GKM przyjeżdża do Leszna

W Lesznie bardziej żyją karami, jakie spadły na trenera Piotra Barona i toromistrza Jana Chorosia (pokłosie przygotowania toru na Fogo Unia - Betard Sparta),...