More
  Strona głównaAktualnościMają pomysł i projekt. Marcin Najman połączył siły z ikoną żużla

  Mają pomysł i projekt. Marcin Najman połączył siły z ikoną żużla

  -

  Poseł Łukasz Mejza uchylił rąbka tajemnicy w mediach społecznościowych. Okazuje się, że polityk razem z Marcinem Najmanem oraz Tomaszem Gollobem pracują nad nowym projektem. Czego dotyczy? Na razie jest to tajemnica.

  – Wkrótce trochę żużlowo „porozrabiamy” z Tomaszem Gollobem i Marcinem Najmanem, ale dzisiaj, oprócz sportowych wątków, poruszyliśmy też tematy działalności charytatywnej oraz życia Mistrza (Tomasza Golloba – dop. red.) po wypadku i walce o powrót do sprawności – napisał Łukasz Mejza.

  I w zasadzie nie wiadomo nic konkretnego, co przygotowują. Więcej dowiedzieliśmy się od Marcina Najmana. Były pięściarz i zawodnik MMA (chociaż, określenie były, prawdopodobnie za chwilę przestanie być aktualne – Najman zapowiedział powrót do oktagonu) odsłonił trochę więcej.

  (fot. Facebook/Marcin Najman) Marcin Najman i Tomasz Gollob znają się wiele lat

  Wiadomo, że Najman i Gollob znają się wiele lat. I chodzi o wykorzystanie wizerunku Tomasza Golloba w kampanii „Szczepmy się”. Żużlowy mistrz wysłuchał argumentów. Najman, Mejza i Gollob przedyskutowali temat. Teraz przyjdzie czas na przemyślenia i decyzję.

  Ciąg dalszy pod materiałem video:

  Reklama

  Najman i Mejza nie mają wątpliwości, że zaangażowanie Golloba miałoby pozytywny wpływ na Polaków, zwłaszcza kibiców sportu, a żużla w szczególności. Zdaniem polityka i eks-pięściarza na pewno znacząco wzrośnie ilość zaszczepionych w Polsce. Ale wszyscy trzej panowie zdają sobie sprawę, że projekt jest duży i wymagający wielkiego zaangażowania. Dzisiaj dopiero toczą się rozmowy. Zobaczymy, czy będą efekty.

   

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Wymowne statystyki Unii Leszno

  Gdy Fogo Unia Leszno zaczynała sezon od czterech zwycięstw, to kibice tego klubu przecierali oczy ze zdumienia. Później Byki długo utrzymywały miejsce na podium....