More
  Strona głównaArchiwumMarcin Nowak debiutuje w nowym klubie

  Marcin Nowak debiutuje w nowym klubie

  -

  Autor zdjęcia:Glasgow Tigers

  Doczekał się! Dzisiaj debiut Marcina Nowaka w lidze angielskiej. Polak wystartuje w barwach szkockiego Glasgow Tigers w Championship.

  – Nie mogę się doczekać debiutu w barwach Glasgow. Mój sezon w Polsce dobiegł końca, więc jest to dla mnie dobra okazja, aby pokazać, co potrafię w Wielkiej Brytanii – mówi Marcin Nowak, ktory na polskich torach reprezentuje barwy Orła Łódź. – Oglądałem Championship tylko na YouTube, niewiele wiem o tej lidze. Ale to dobre miejsce do nauki żużla. Tory są inne w Wielkiej Brytanii i potrzebuję tego, aby zdobyć więcej doświadczenia.

  (fot. Czarny Productions) -Już się nie mogę doczekać – mówi Marcin Nowak

  Nowak w polskiej lidze ma już wakacje. Łódzki Orzeł zajął 6. miejsce w eWinner 1.lidze i zakończył sezon. Żużlowiec pochodzący z Leszna nie zamierza siedzieć w domu i chętnie przyjął nowe wyzwanie. W szeregach „Tygrysów” zastąpi Justina Sedgmena.

  Reklama

  – Rozmawiałem w Polsce z wieloma zawodnikami o Glasgow i wszyscy mówili mi, że to była dobra decyzja, bo to jest dobry klub – kontynuuje nowy zawodnik „Tygrysów”

  Nowak ostatnie sezon spędził na zapleczu ekstraligi, ale jak każdy sportowiec ma swoje marzenia.

  – Moim marzeniem jest zostać mistrzem świata. Mam dwie nogi, dwie ręce i mam taką samą szansę, jak każdy inny, jeśli będę ciężko pracować – zapewnia Marcin Nowak.

  Tygrysy dzisiaj w lidze zmierzą się z drużyną Plymouth.

  Zobacz materiał video:

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jakub Miśkowiak nadal jest w kadrze tego mało komu znanego klubu....

  Śląsk Świętochłowice nie jest jedynym klubem w Polsce, który nie startuje w ligowych rozgrywkach, a posiada swoich zawodników. WKM Wschowa jest klubem macierzystym Jakuba...