Strona główna Aktualności Poleciały iskry

Poleciały iskry

-

Reklama

Nie pierwszy raz zagotowało się na linii Piotr Pawlicki – Bartosz Zmarzlik. Ale żużlowcy chyba nie mają z tym większego problemu. Bardziej przeżywają ludzie z ich otoczenia i kibice.

Zawrzało w żużlowym środowisku i w internecie, gdy Piotr Pawlicki w plebiscycie “Przeglądu Sportowego” na najlepszych sportowców 2019 roku poparł Jakuba Przygońskiego zamiast kolegę po fachu Bartosza Zmarzlika.

Przygoński jest kierowcą rajdowym, byłym motocyklistą. W tym roku zajął 4 miejsce w Rajdzie Dakar. Reprezentuje barwy Orlen Teamu. Zmarzlika kibicom żużla przedstawiać nie trzeba. Mistrz świata. I wszystko jasne.

Czytaj więcej  Nowy król speedwaya

Pawlicki zagłosuje na Przygońskiego i to jest jego wybór. My nie dyskutujemy, tylko szanujemy decyzję. Owszem, można dyskutować, czy byłoby lepiej gdyby żużlowiec wspierał swoją dyscyplinę sportu. Dla jej wzmocnienia, większej popularności itp.

W środowisku ruszyła dyskusja w tym temacie. Zwłaszcza w Gorzowie zatrzęsły się fundamenty. Fala krytyki spadła na kapitana leszczyńskich Byków. Z kolei, fani czarnego sportu w Lesznie stanęli po stronie wychowanka Unii. I delikatnie zwracają uwagę, że Przygoński i Pawlicki mają wspólnego sponsora – Red Bull. Poza tym, nie jest tajemnicą, że obaj żużlowcy, czyli Pawlicki i Zmarzlik,  delikatnie mówiąc,  za sobą nie przepadają, co w tym roku kilka razy potwierdzili swoim zachowaniem.
Podsumowując, “Show must go on” 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Jason Doyle i Rune Holta: „OPR” od trenera

Dostało się dwóm czołowym zawodnikom Eltrox Włókniarza Częstochowa po przegranym meczu z Motorem Lublin (43:47). Najbardziej zawiedli Jason Doyle i Rune Holta. Australijczyk zgromadził...