Strona główna Aktualności Polonia Piła na ostrym wirażu

Polonia Piła na ostrym wirażu

-

Reklama

„Pragniemy donieść z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, że …” Zawiadomienie do prokuratury w Pile było anonimowe, posiadało mocną treść i mocne zarzuty. Rozpoczęło chyba największą w pilskim speedwayu aferę.

Skutek tej afery to między innymi wycofanie się  Polonii Pila z rozgrywek.

Czytaj więcej  Polonia się poddała

Nasz reporter wybrał się do Piły i wziął pod lupę sytuację w Polonii. Zebrał bardzo ciekawy materiał, z którego dowiecie się m. in. kiedy i z jakiego powodu nastąpiło załamanie sytuacji finansowej w klubie, ile kosztowały trzy włoskie GM-y, które “kupiono” dla klubu, czy rzeczywiście defraudowano pieniądze z klubowej kasy, za które, jak podejrzewali autorzy anonimu, jeden z działaczy miał rzekomo kupić sobie luksusowe auto.

Szczegółów dowiecie się z reportażu pt: “Pilska kapitulacja” w “Magazynie Żużel”. Piszemy nie tylko o toczącym się procesie sądowym, ale również przypominamy złote lata Polonii, mistrzostwo Polski i wizyty Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego i wicemarszałka sejmu Marka Borowskiego na pilskim stadionie.
Magazyn Żużel w pliku pdf będzie bezpłatnie dostępny online już 1 grudnia. Aby mieć do niego dostęp, wystarczy tylko zapisać się do naszego newslettera.

Poprzedni artykułZłote myśli Crumpa
Następny artykułBrady Kurtz ma nowego pracodawcę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Stal Gorzów ściąga posiłki. Włókniarz powinien się bać?

Dzisiaj na treningu Moje Bermudy Stal Gorzów ma przywitać świeżo zakontraktowanego Jacka Holdera. Outsider ligowej tabeli pozyskał go z Apatora Toruń, wykorzystując regulaminową nowość...