Strona główna Aktualności PZMot zdecydował o przyszłości Marka Cieślaka

PZMot zdecydował o przyszłości Marka Cieślaka

-

Reklama

Poznaliśmy przyszłość selekcjonera reprezentacji Polski. Umowa trenera Marka Cieślaka zostanie przedłużona. Władze Głównej Komisji Sportu Żużlowego i Polskiego Związku Motorowego poinformowały, że kontrakt Cieślaka zostanie przedłużony i będzie obowiązywać do końca 2020 roku.

PZMot w przyszłym roku obchodzi jubileusz 70-lecia, natomiast Marek Cieślak 10-lecie pracy na stanowisku trenera reprezentacji Polski. Przy okazji dowiedzieliśmy się, o czym już wcześniej spekulowało się, że następcą Cieślaka w kadrze zostanie trener Rafał Dobrucki. Leszczynianin prowadzi kadrę narodową juniorów. W lidze trenował ostatnio żużlowców Betard Sparty Wrocław.

Dzisiaj jeszcze nie wiadomo, kto po Dobruckim przejmie zespół narodowy juniorów. My mamy swoich kandydatów. Polecamy trenera Piotra Barona lub jego prawą rękę w leszczyńskiej Unii, szkoleniowca juniorów i opiekuna szkółki, Romana Jankowskiego.
Jakie są Wasze opinie na temat obsady funkcji selekcjonera biało – czerwonych i drużyny narodowej juniorów? Podzielcie się nimi, wpisując je w komentarzach na naszym facebokowym profilu. Może macie propozycje swoich kandydatów na stanowisko trenera kadry i być może nie są to Cieślak, Dobrucki, Baron czy Jankowski? Zapraszamy do dyskusji.

[bsa_pro_ad_space id=2,18, 26]

A może juniorską reprezentację Polski powinien trenować Piotr Baron?

Albo Sławomir Kryjom?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Medialny lockdown dla żużlowców w reakcji na rosnącą liczbę zakażeń COVID-19

Pandemia Covid-19 nie odpuszcza, a w naszym kraju rozprzestrzenia się i rośnie ilość osób zakażonych, co również nie pomaga sportowcom. Główna Komisja Sportu Żużlowego...