Poznaliśmy przyszłość selekcjonera reprezentacji Polski. Umowa trenera Marka Cieślaka zostanie przedłużona. Władze Głównej Komisji Sportu Żużlowego i Polskiego Związku Motorowego poinformowały, że kontrakt Cieślaka zostanie przedłużony i będzie obowiązywać do końca 2020 roku.

PZMot w przyszłym roku obchodzi jubileusz 70-lecia, natomiast Marek Cieślak 10-lecie pracy na stanowisku trenera reprezentacji Polski. Przy okazji dowiedzieliśmy się, o czym już wcześniej spekulowało się, że następcą Cieślaka w kadrze zostanie trener Rafał Dobrucki. Leszczynianin prowadzi kadrę narodową juniorów. W lidze trenował ostatnio żużlowców Betard Sparty Wrocław.

Dzisiaj jeszcze nie wiadomo, kto po Dobruckim przejmie zespół narodowy juniorów. My mamy swoich kandydatów. Polecamy trenera Piotra Barona lub jego prawą rękę w leszczyńskiej Unii, szkoleniowca juniorów i opiekuna szkółki, Romana Jankowskiego.
Jakie są Wasze opinie na temat obsady funkcji selekcjonera biało – czerwonych i drużyny narodowej juniorów? Podzielcie się nimi, wpisując je w komentarzach na naszym facebokowym profilu. Może macie propozycje swoich kandydatów na stanowisko trenera kadry i być może nie są to Cieślak, Dobrucki, Baron czy Jankowski? Zapraszamy do dyskusji.

A może juniorską reprezentację Polski powinien trenować Piotr Baron?

Albo Sławomir Kryjom?