More
  Strona głównaAktualnościRohan Tungate ratuje sytuację w zasłużonym klubie

  Rohan Tungate ratuje sytuację w zasłużonym klubie

  -

  Rohan Tungate zdecydował się na transfer – powrót na brytyjskie tory. Australijczyk został zawodnikiem Ipswich Witches. Menadżer „Wiedź” Chris Louis próbuje ratować sytuacje kadrową, gdy z powodu kontuzji wypadli ze składu Ben Barker i Erik Riss. Oprócz Tungate’a szeregi Ipswich zasilił Aaron Summers.

  Riss leczy się po wypadku w meczu Trans MF Landshut Devils w Bydgoszczy. Ze wstępnych opinii lekarzy, Riss będzie wyłączony ze sportu przez około 6 tygodni. Z kolei Baker ostatnio narzekał na zdrowie, ale jego sytuacje dodatkowo skomplikowało zawieszenie i odsunięcie od startów. Barker zastępował Camerona Heepsa.

  – Nie chcemy ciągle korzystać z zastępstwa – mówi Richtie Hawskin, promotor zespołu. – Rohan poczynił znaczne postępy, a Erika nie będzie przez co najmniej miesiąc czasu. Nie chcieliśmy również rezygnować z Barkera, ale czasy są, jakie są. Wierzę, że te transfery nam pomogą.

  Reklama

  Rohan Tungate startował dla Ipswich Witches w latach 2012-2015. Australijczyka nie było w angielskiej lidze przez kilka lat. Ostatnim jego klubem był Peterborough w 2019. Ipswich swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa w czwartki, więc terminy nie będą kolidować z polską ligą.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  „Umarł król, niech żyje król”? ROW Rybnik nie martwi się odejściami...

  Prezes Krzysztof Mrozek z ROW Rybnik wcale nie zmartwił się odejściem Andreasa Lyagera. Duńczyk wstępnie porozumiał się z klubem z ulicy Gliwickiej, ale po...