More
  Strona głównaAktualnościTelewizory pełne żużla

  Telewizory pełne żużla

  -

  Kibic żużlowy, choć ma ograniczony wstęp na stadion w dobie koronawirusa, nie powinien narzekać. Telewizja robi co może, by speedway był dostępny na szklanym ekranie.

  Reklama

  TV Canal+ stara się, żeby wszystkie mecze PGE Ekstraligi i eWinner 1.Ligi Żużlowej były transmitowane. I prawdopodobnie będą one dostępne w przekazie telewizyjnym. Trwają ustalenia szczegółów i logistyki. O ile mecze ekstraligi znalazły się w ramówce, mają terminy emisji, to teraz kierownictwo stacji pracuje, by wkomponować do swojej oferty spotkania pierwszoligowe. Z wstępnych, jeszcze nie potwierdzonych informacji, wynika, że telewizja pokaże dwa mecze 1.ligi z każdej kolejki, natomiast dwa pozostałe będą retransmitowane lub dostępne w przekazie internetowym.

  Niewykluczone, że transmisje live spotkań pierwszoligowych będą odbywać się w sobotę i drugi mecz w niedzielę. Oprócz pojedynków ekstraligi i 1.ligi trwają przygotowania do transmisji 2.ligi. Prawa do przekazu meczów w najniższej klasie rozgrywkowej nabyła TV Motowizja. Kibic żużlowy będzie w pełni usatysfakcjonowany, bo chyba jeszcze nigdy nie miał tak bogatej oferty telewizyjnej. Od piątku do niedzieli czas wypełni oglądaniem speedwaya – od ekstraligi po 2.ligę.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Mateusz Cierniak postawił kropkę nad i. Gratulacje!

  Jak powiedział, tak zrobił i dzisiaj Mateusz Cierniak jest mistrzem świata juniorów. Wychowanek tarnowskiej Unii, aktualnie reprezentant Polski i Motoru Lublin, wczoraj na toruńskiej...