Strona główna Aktualności To jest prawdziwy mistrz Polski. W pozyskiwaniu sponsorów

To jest prawdziwy mistrz Polski. W pozyskiwaniu sponsorów

-

Wrocławianie już na wiosnę zaskoczyli intensywnością działań i dużą skutecznością na rynku reklamy i sponsoringu sportowego. Teraz też Betard Sparta Wrocław nie ogląda się na przeciwników, na kryzys gospodarczy i na pandemię. Prezes Andrzej Rusko intensywnie pracuje nad przyszłorocznym budżetem i zaczął finalizować umowy sponsorsko-marketingowo-reklamowe.

Reklama

Prezes Rusko sfinalizował umowę z firmą Immergas. Przedstawiciel branży grzewczej w Polsce, zdecydował się rozszerzyć współpracę z Wrocławskim Towarzystwem Sportowym. Do 2022 roku firma będzie wspierała klub na poziomie Sponsora Strategicznego.

Czytaj więcej  Zobacz wypadek Piotra Pawlickiego (GALERIA)

– Kiedy rozpoczynaliśmy przygodę ze speedwayem i klubem WTS Sparta nie przypuszczaliśmy, że ta dyscyplina stanie się tak bliska naszemu sercu. Mimo trudności związanych z pandemią nie zabrakło emocji, rywalizacji i ogromnej determinacji zawodników w dążeniu do wyznaczonego celu. Za to wszystko dziękujemy wrocławskiemu klubowi i tym chętniej będziemy im towarzyszyć w kolejnych sezonach. Mamy nadzieję, że nasze partnerstwo pomoże w dalszym rozwoju wrocławskiego żużla, jednocześnie promując markę Immergas wśród wszystkich kibiców drużyny Betard Sparty i fanów tej najsilniejszej ligi na świecie – powiedział Maciej Czop, dyrektor zarządzający Immergas Polska.

Prezes WTS Andrzej Rusko i dyrektor Immergas Polska Maciej Czop (fot. WTS Wrocław)

– W sporcie i w biznesie liczą się te same wartości. Sukces drużyny – sportowej czy firmowej – to suma składowych sukcesów indywidualnych, które są znacznie większe dzięki wspólnej pracy, wywołując tym samym efekt synergii. Ważna jest pasja, zaangażowanie i praca zespołowa oraz pozytywne emocje, towarzyszące klientom i kibicom podczas żużlowych meczów – dodał Maciej Czop.

Czytaj więcej  Stadion ważniejszy od kasy? Dobry pomysł PZMot.

– Gdy zaczynaliśmy współpracę z firmą Immergas, miałem nadzieję, że to początek długiego i owocnego mariażu. Dziś jestem bardzo szczęśliwy, że Wrocławskie Towarzystwo Sportowe okazało się wartościowym partnerem biznesowym i będziemy współpracować przez kolejne dwa lata. Bardzo nas cieszy, że w hierarchii Sponsorów firma Immergas przechodzi na wyższy poziom, ze Sponsora Premium na Strategicznego. Każdy chciałby mieć takich partnerów, którzy z roku na rok zwiększają swoje zaangażowanie. Wsparcie firmy Immergas pomoże nam realizować założone cele w sezonie 2021 – stwierdził z kolei Andrzej Rusko, prezes zarządu WTS.

Betard Sparta w listopadowym okienku transferowym pozyskała reprezentanta Rosji Artioma Łagutę, zdobywcę Speedway of Nations i uczestnika Speedway Grand Prix IMŚ.

PS Wykorzystano materiały prasowe

fot. WTS Wrocław

Reklama


Musisz przeczytać

Roman Jankowski zdradza, kto jest najbliżej występów w Ekstralidze

Fogo Unia Leszno rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Treningi w sali gimnastycznej prowadzi trener Michał Turyński. W szeregach leszczyńskich Byków znalazła się liczna grupa...