Strona główna Aktualności W Gorzowie wesoła nowina

W Gorzowie wesoła nowina

-

Bartosz Zmarzlik został tatą. Mistrz świata właśnie ogłosił narodziny Antka.

“Sandra byłaś bardzo dzielna dziękuję. Myślę, że po tym co dziś zobaczyłem wszystkie MAMY jesteście dla mnie mistrzyniami Świata!!! Dziś po raz trzeci poczułem coś wyjątkowego. Dziękuje całej załodze, która była dziś przy nas” – napisał w mediach społecznościowych dwukrotny mistrz świata.

Gratulacje! (fot. Facebook/Bartosz Zmarzlik)

Radość w rodzinie jest bardzo duża. Tata Antka pęka z dumy i dzieli się radosna wiadomością nie tylko z rodzina i przyjaciółmi, ale również z kibicami. Zmarzlik w ostatnim tygodniu zrezygnował z wyjazdów na treningi poza Gorzowem (miał pojechać trenować do Słowenii). Postanowił jednak zostać przy ukochanej Sandrze i być przy narodzinach synka.

Reklama

W Gorzowie cały czas mają kłopot z organizowaniem treningów na stadionie im. Edwarda Jancarza. Opady deszczu i niskie temperatur nocą torpedują plany podopiecznych trenera Stanisława Chomskiego. W tej sytuacji, gorzowianie nie wykluczają wyjazdu poza Gorzów i skorzystania z gościnności, któregoś z polskich klubów, gdzie tor nadaje się do jazdy i są na nim organizowane treningi.

fot. Facebook/Bartosz Zmarzlik

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

W Łodzi będzie trzęsienie ziemi?

Rozmowa z Norbertem Kościuchem – zawodnikiem Orła ŁódźSukcesu w Łodzi nie było. Może być trzęsienie ziemi…Może tak być. Naprawdę może tak być. Znając prezesa...