Strona główna Aktualności Wreszcie znaleźli miejscówkę na zgrupowanie

Wreszcie znaleźli miejscówkę na zgrupowanie

-

Z powodu pandemii nie doszło do zorganizowania zimowego obozu w górach. Za to sternicy naszej kadry narodowej przygotowali zgrupowanie, na którym reprezentanci będą mieli okazję pościgać się na torze. Kadrowicze spotkają się pod koniec marca i potrenują na łódzkiej Motoarenie.

Termin zgrupowania wyznaczono już wcześniej, na początku lutego, ale trwały poszukiwania tzw. miejscówki. Ostatecznie wybór lokalizacji zgrupowania padł na Łódź. Przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego Piotr Szymański i prezes honorowy prezes Orła Łódź Witold Skrzydlewski potwierdzili, że reprezentacja zawita do włókienniczego miasta w dniach 24-26 marca.

Czytaj więcej  Kolejarz Rawicz z gromadą młodych Niedźwiadków

Zgrupowanie polskiej kadry odbędzie się pod koniec marca w Łodzi (fot. Magazyn Żużel)

Celem zgrupowanie jest nie tylko integracja kadrowiczów i nowego sztabu szkoleniowego, ale przede wszystkim okazja do odbycia wspólnych treningów. Witold Skrzydlewski zapowiada, że biało-czerwoni będą mieli bardzo dobre warunki i chętnie ich przyjmie na łódzkiej Motoarenie.

Reklama

Żużlowcy przyznają, że to jest dobry pomysł. Okazja do odbycia wspólnych treningów połączona z integracją z powodzeniem zastąpi zimowe zgrupowanie w góra, które co roku odbywały sie pod kierunkiem selekcjonera Marka Cieślaka. Jak wiadomo, Cieślaka jesienią na stanowisku selekcjonera reprezentacji zastąpił Rafał Dobrucki.

Reklama


Must Read

Jutro odpalą silniki!

Jeśli pogoda nie spłata figla, to jutro o godz. 12 odbędzie się pierwszy trening na torze w Ostrowie Wielkopolskim. Żużlowcy Arged Malesa Ostrovii nie...