Strona główna Aktualności Zobaczcie zdjęcie, którym prezes Stali podgrzał krew kibicom Unii

Zobaczcie zdjęcie, którym prezes Stali podgrzał krew kibicom Unii

-

Prezes gorzowskiej Stali Marek Grzyb stał się bohaterem zdjęcia, które przeniknęło do sieci i ruszyło falę, lawinę komentarzy.

Reklama

W środowisku gorzowskich kibiców nastąpiła chwila zastanowienia i radość, natomiast w Lesznie wśród fanów miejscowej Unii oburzenie. Jedni sugerują prowokację, inni odbierają zdjęcie w formie żartu.

Czytaj więcej  STAL(owa) siła uderzyła w mistrza

Kibice i internauci pytają, czy prezes Grzyb zapomniał, że dzisiaj jest mecz rewanżowy w Lesznie? Czy może już zna wynik dwumeczu w połowie rywalizacji? Na razie wiadomo tylko, że pierwszy mecz wygrali gorzowianie 46:44. Dzisiaj wieczorem (g.19.15) zaplanowano rewanż na Smoczyku.

Prezes Marek grzyb zapomniał o rewanżu? (fot. Internet)

Być może Stal jest pewna zwycięstwa. A może prezes klubu chciał w ten sposób jeszcze bardziej zmobilizować swój zespół? Jedno jest pewne, udało mu się podgrzać atmosferę przed ostatnim meczem sezonu w PGE Ekstralidze. Naszym zdaniem, nie musiał tego czynić, bo atmosfera i tak został rozpalona do czerwoności za sprawą zaciętego boju w pierwszej odsłonie finału.

Dzisiaj poznamy drużynowego mistrza Polski 2020. Po prostu: niech zwycięży lepszy!

fot. www.speedwayekstraliga.pl/Marcin Karczewski

Reklama


Musisz przeczytać

Tomasz Gollob wzruszająco pożegnał Zenona Plecha

Tomasz Gollob niedawno pokonał koronawirusa, ale stan zdrowia cały czas nie pozwala mu uczestniczyć w życiu publicznym. Dlatego nie towarzyszył w ostatniej drodze Zenona...