More
  Strona głównaAktualnościMartin Vaculik: „Tylko na to jedno mogę teraz liczyć”

  Martin Vaculik: „Tylko na to jedno mogę teraz liczyć”

  -

  Martin Vaculik wygrał SGP w Toruniu i był bardzo szczęśliwy, że rywalizację zakończył z przytupem. Z jednej strony radość towarzyszyła Słowakowi, z drugiej – niepokój. Stracił miejsce w SGP’2023.

  Czy Vaculik może liczyć na stałą „dziką kartę”?

  – Chciałbym bardzo, ale nie ode mnie to zależy, czy jestem brany pod uwagę jako kandydat do dzikiej karty – mówi Martin Vaculik. – Moge obiecać, że jeśli dostanę szansę, to będę walczył o medal.

  Czytaj więcej  Falubaz vs Unia: pierwsi chcą i muszą, drudzy chcą
  Martin Vaculik
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Martin Vaculik wygrał SGP w Toruniu

  Vaculik podbudowany sukcesem w sobotni wieczór w Toruniu bardzo chce więcej. Więcej czyli regularnych startów w elicie. Słowak w tym sezonie udowodnił, że stać go na wiele. „Vacul” wygrał dwa turnieje i raz stanął na drugim stopniu podium. Tegoroczne plany pokrzyżowała mu kontuzja.

  Reklama

  – Kończę tegoroczne Grand Prix na 9 miejscu i patrząc w przyszłość mogę liczyć tylko na przychylność organizatora. Co będzie, to będzie – muszę cierpliwi czekać. Chciałbym, ale same chęci nie wystarczą – uśmiecha się Martin Vaculik.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Francis Gusts nie boi się powtórki blamażu, a Andrzej Lebedevs marzy...

  FIM ogłosiło niedawno listę miast - gospodarzy cyklu Speedway Grand Prix. Siódmą rundę cyklu zorganizują Łotysze na stadionie w Rydze. Pytamy Andrzeja Lebedevsa i...