More
  Strona głównaAktualnościMenadżer Artioma Łaguty ma nową pracę

  Menadżer Artioma Łaguty ma nową pracę

  -

  Rafał Lewicki stał za sukcesami m. in. Krzysztofa Kasprzaka i ostatnio Artioma Łaguty. Wcześniej współpracował z Tomaszem Gollobem. W tym roku współpracował z Betard Spartą Wrocław i komentuje w roli żużlowego eksperta Speedway Grand Prix w TV Eurosport.

  Lewicki był prawą ręką Artioma Łaguty, który w ub. roku sięgnął po tytuł mistrza świata. Rosjanin często podkreśla, jak znaczącą rolę w końcowym sukcesie odgrywał menadżer i jego doświadczenie. Gdy Łagutę i rosyjskich żużlowców dotknęły sankcje i zakaz startów, wtedy Lewicki wspierał Betard Spartę Wrocław, z którą mistrz świata ma ważny kontrakt. Okazuje się, że Lewicki nie musi martwić się o pracę i narzekać na nudę. Menadżera z Bydgoszczy zaprosił do współpracy Kacper Woryna.

  Czytaj więcej  Sparta Wrocław czeka na Łagutę ale nie bezczynnie
  Rafał Lewicki
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Rafał Lewicki współpracuje teraz Kacprem Woryną

  Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

  Żużlowiec Zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa udanie rozpoczął sezon, ale zawsze może być lepiej. Dlatego wychowanek rybnickiego ROW długo się nie zastanawiał i zaprosił do współpracy Lewickiego. Menadżer nie ukrywa, że zna Worynę i jego team. Dlatego m. in. było mu łatwiej podjąć decyzje o współpracy. Lewicki podzieli się z nim swoim doświadczeniem. Będzie na meczach i postara się pomóc Worynie w realizacji jego tegorocznych celów. Jest jeden warunek, który popularny „Słonik” zastrzegł przed rozpoczęciem współpracy.

  Reklama

  Jak tylko żużlowe władza zniosą sankcje i Łaguta będzie mógł wrócić do ścigania, wtedy Lewicki wróci do teamu mistrza świata. Kiedy to nastąpi, nie wiadomo. To samo dotyczy jednego z mechaników Łaguty, który zasilił szeregi zespołu Fredrika Lindgrena.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Mateusz Cierniak postawił kropkę nad i. Gratulacje!

  Jak powiedział, tak zrobił i dzisiaj Mateusz Cierniak jest mistrzem świata juniorów. Wychowanek tarnowskiej Unii, aktualnie reprezentant Polski i Motoru Lublin, wczoraj na toruńskiej...