Strona główna Aktualności Siergiej Łogaczow żałuje

Siergiej Łogaczow żałuje

-

Siergiej Łogaczow żałuje, że nie może wystąpić w reprezentacji “Reszty Świata”, która w sobotę w Rybniku zmierzy się w towarzyskim meczu z reprezentacją Polski. Łogaczow tego dnia będzie bronił tytułu indywidualnego mistrza Rosji. Finał mistrzostw Rosji odbędzie się we Władywostoku.

Już w najbliższą sobotę w Rosji zostanie wyłoniony najlepszy żużlowiec w tym kraju. Mistrzowskiego tytułu bronić będzie zaś Siergiej Łogaczow. Znamy już listę startową na finał Indywidualnych Mistrzostw Rosji. Rok temu obok Łogaczowa na podium stanęli Władimir Borodulin (wicemistrz) i Renat Gafurow (3 miejsce). Obaj w sobotę przystąpią do rywalizacji. Nie jest tajemnicą, że Łogaczow jest wymieniany wśród faworytów. Obrońca mistrzowskiej korony wystąpi na torze, na którym sciga się na co dzień. Znajomość nawierzchni może mieć kluczowe, jeśli nie decydujące, znaczenie.

Czytaj więcej  Wadim Tarasienko. Ma sławnych wujków

 

Mały niedosyt stanowi fakt, że na liście startowej brakuje najbardziej znanych rosyjskich żużlowców – braci Artioma i Grigorija Łagutów, Emila Sajfutdinowa oraz Gleba Czugunowa, Andrieja Kudriaszowa. Z drugiej strony najlepsi już od jakiegoś czasu omijają indywidualne mistrzostwa Rosji. Znane są perturbacje w kadrze “Sbornej”. W tym roku najlepsi na świecie Łaguta i Sajfutdinow solidarnie podjęli decyzje i zrezygnowali ze startu w “Speedway of Nations”. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi….

Reklama

Lista startowa Indywidualnych Mistrzostw Rosji:

1. Arsłan Fajzullin (Oktiabrskij)

2. Wadim Tarasienko (Togliatti)

3. Renat Gafurow (Togliatti)

4. Władimir Bogma (Bałakowo)

5. Aleksander Kajbuszew (Bałakowo)

6. Witalij Kotliar (Władywostok)

7. Nikita Zubarew (Oktiabrskij)

8. Denis Gizatullin (Oktiabrskij)

9. Marat Gatiatow (Oktiabrskij)

10. Siemion Zuew (Togliatti)

11. Roman Lakhbaum (Togliatti)

12. Ilja Chałow (Bałakowo)

13. Siergiej Łogaczow (Władywostok)

14. Władimir Borodulin (Bałakowo)

15. Mark Karion (Władywostok)

16. Paweł Łaguta (Władywostok)

17. Aleksander Berdyszew (Bałakowo)

18. Jewgienij Sajdullin (Togliatti)

Reklama

Must Read

Mark Karion. Jedna osoba go odmieniła

W cyklu Biografie zawodnikówMark Karion urodził się 5 kwietnia 2000 roku. Podobnie jak wielu rosyjskich zawodników przygodę z motocyklami rozpoczął od motocrossu. Również jego...