Strona główna Aktualności "Domin" odsłania tajemnice sukcesu

“Domin” odsłania tajemnice sukcesu

-

Dominik Kubera zapisał na swoim koncie kilka dobrych wyników. Stanął na podium IMP juniorów (2 miejsce) w Tarnowie, wygrał turniej o Srebrny Kask w Grudziądzu i okazał się najlepszym zawodnikiem drugiego finału IMŚ juniorów w Gustrow.

[bsa_pro_ad_space id=18,21,22,27]

Oprócz indywidualnych sukcesów punktuje w PGE Ekstralidze. W pierwszym meczu finałowym play off był obok Janusza Kołodzieja i Emila Sajfutdinowa najlepszym zawodnikiem leszczyńskich Byków.
– Luz i swoboda powodują, że jeździ mi się lepiej. bez presji i oczekiwań łatwiej o sukces – twierdzi Dominik Kubera i tym samym zdradza receptę na dobry wynik.

Kubera po dwóch turniejach prowadzi w klasyfikacji IMS juniorów. Trzeci, decydujący turniej odbędzie się 4 października w Pardubicach. Zanim do niego dojdzie, Kuberę czeka finałowy rewanż DMP. Już w niedziele na leszczyńskim “Smoku” miejscowa Fogo Unia podejmuje Betard Spartę Wrocław, mając 4 punkty zaliczki z pierwszego pojedynku we Wrocławiu.

 

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

W Łodzi będzie trzęsienie ziemi?

Rozmowa z Norbertem Kościuchem – zawodnikiem Orła ŁódźSukcesu w Łodzi nie było. Może być trzęsienie ziemi…Może tak być. Naprawdę może tak być. Znając prezesa...