More
  Strona głównaAktualnościJuż ich skreślali, a oni wracają do gry

  Już ich skreślali, a oni wracają do gry

  -

  ZOOleszcz DPV Logistic GKM-em zremisował z Motorem Lublin 45:45 i odzyskał wiarę. Za wcześnie go skreślono. Grudziądzanie zapowiadają walkę w następnych meczach. Na pewno nie powiedzieli ostatniego zdania.

  Trener Janusz Ślączka posadził na trybunach Krzysztofa Kasprzaka i dał szansę debiutantowi Pawłowi Miesiącowi. Nowy zawodnik GKM zdobył 5 pkt i 2 bonusy. Gospodarzom niewiele brakowało do zwycięstwa. najważniejsze, że żółto – niebiescy zanotowali progres. Cos się ruszyło – w dobrą stronę.

  Czytaj więcej  Stal Gorzów: ten jedyny transfer

  – Kenneth Bjerre wielka poprawa, Przemek Pawlicki dobre zawody. Juniorzy pojechali na równym poziomie – ocenił przed kamerą klubowej telewizji GKM trener młodzieży przy Hallera, Robert Kościecha. – Przed zawodami remis bralibyśmy w ciemno. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Bardzo cieszymy się z tego remisu, ten punkt będzie bardzo ważny.

  Przemysław Pawlicki odjechał dobre zawody (fot. Magazyn Żużel)

  Niepocieszony był Nicki Pedersen, który w jednym biegu został wykluczony za dotknięcie taśmy startowej. Duńczyk żałował straconej szansy, gdyż tego dnia spisywał się rewelacyjnie.

  – Zwycięski remis – każdy punkt jest cenny. Motor Lublin nie jest słabym zespołem, przed tą kolejką byli na drugim miejscu w tabeli – dodaje Mateusz Bartkowiak.

  Reklama

  Zmiany jakie zaordynował w swoim sprzęcie Kenneth Bjerre przyniosły efekty.

  – Dokonałem kilku małych zmian i po prostu cieszyłem się zawodami. Dziś było znacznie cieplej, koła tak nie boksowały jak ostatnio. Temperatura miała duże znaczenie. Tor był inny niż zazwyczaj. Chodziły inne ścieżki. Wiedziałem, że w końcu zacznę zdobywać punkty – mówi Kenneth Bjerre. – Prowadziliśmy cały mecz, a więc jesteśmy rozczarowani. Zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Mateusz Cierniak postawił kropkę nad i. Gratulacje!

  Jak powiedział, tak zrobił i dzisiaj Mateusz Cierniak jest mistrzem świata juniorów. Wychowanek tarnowskiej Unii, aktualnie reprezentant Polski i Motoru Lublin, wczoraj na toruńskiej...