Strona główna Aktualności Niespodzianka! Także on, obok Tarasenki, wzmocni szeregi GKM

Niespodzianka! Także on, obok Tarasenki, wzmocni szeregi GKM

-

O transferze Wadima Tarasenko z Abramczyk Polonii Bydgoszcz do ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz zrobiło się głośno w połowie września, ale jak się okazuje, sternicy siódmej drużyny PGE Ekstraligi przygotowali jeszcze jeden transfer.

– Potwierdzam, będą dwa transfery – przekazał nam prezes GKM Grudziądz Marcin Murawski, który był naszym goście w “Magazynie Żużel” na platformie YouTube. Tutaj znajdą Państwo całą rozmowę:

Prezes Murawski nie chciał potwierdzić ani transfer Tarasenki, choć cała żużlowa Polska głośno o tym trąbi i sam zawodnik nie ukrywał przeprowadzki na Hallera, to w przypadku drugiego transferu do GKM trwała cisza.

Czytaj więcej  Jonas Jeppesen, czyli nowy w stadzie Lwów

(fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Frederik Jakobsen przenosi się z Gniezna do Grudziądza

– Już rok temu przymierzaliśmy się do tego zawodnika – wspomniał szef GKM i zdradził jedynie, że będzie wzmocnieniem na pozycję U24.

– Skąd będzie dojeżdżał, daleko ma do Grudziądza? – dopytywaliśmy.

– Zależy z którego miejsca zamieszkania – uśmiechał się tajemniczo prezes.

Reklama

Dzisiaj możemy zdradzić, że nowym zawodnikiem “Gołębi” ma zostać Frederik Jakobsen. Duńczyk w tym roku bronił barw Aforti Startu Gniezno. Były medalista indywidualnych mistrzostw Danii juniorów i uczestnik mistrzostw świata juniorów miał już okazję poznać smak ekstraligi, gdy w 2019 roku terminował w Stali Gorzów. Jakobsen w 2022 roku znów będzie miał możliwość wykazać się i zaprezentować swoje umiejętności w konfrontacji w lidze z najlepszymi żużlowcami na świecie.

Reklama

Must Read

Kolejne wzmocnienia i wielkie pieniądze w Betard Sparcie Wrocław

Mistrz Polski wzmacnia swoje imperium. Już w przyszłym sezonie budżet Betard Sparty Wrocław może osiągnąć 20 milionów złotych.To byłby rekord w polskiej lidze żużlowej....