Zamknij

Z Krsko pędem do Grudziądza

14.37, 02.06.2019 Aktualizacja: 19.36, 03.11.2021
Skomentuj
REKLAMA

Godziny dzielą nas od ligowych emocji, które dzisiaj zaplanowano m. in. w Grudziądzu i Zielonej Górze. MrGarden GKM Grudziądz spróbuje zatrzymać rozpędzone leszczyńskie Byki. Z jakim skutkiem?

Mistrz Polski z Leszna w tym sezonie jeszcze nie przegrał meczu. W Grudziądzu zaprezentuje się w najsilniejszym składzie. Co prawda, kontuzje leczy Brady Kurtz, ale ostatecznie Australijczyk znalazł się w składzie na dzisiejsze zawody. Czterech zawodników - Artiom Łaguta, Antonio Lindbaeck, Emil Sajfutdinow, Janusz Kołodziej - wczoraj startowała w Grand Prix IMS w Krsko. Zaraz po zawodach ruszyli w drogę. Mają do pokonania 1000 kilometrów.

Oto składy drużyn na niedzielny pojedynek w Grudziądzu:

Gospodarze: Mr Garden GKM: 9. Kenneth Bjerre, 10. Antonio Lindbaeck, 11. Przemysław Pawlicki, 12. Krzysztof Buczkowski, 13. Artiom Łaguta, 14. Kamil Wieczorek, 15. Marcin Turowski.

Goście: 1. Emil Sayfutdinov, 2. Brady Kurtz, 3. Jarosław Hampel, 4. Janusz Kołodziej, 5. Piotr Pawlicki, 6. Dominik Kubera, 7. Bartosz Smektała.

Początek zawodów godz. 16:30

Wieczorem o g. 19.00. Stelmet Falubaz Zielona Góra przeegzaminuje forBet Włókniarza Częstochowa. Goście po porażkach z Lesznem i Częstochowa potrzebują nie tylko przełamania, ale przede wszystkim punktów. Zapowiada się ciekawa konfrontacja.

Na zdjęciu: Artiom Łaguta i Janusz Kołodziej

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%